Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány azt mondja az a...

Ha egy lány azt mondja az a baj velem hogy unalmas sótlan alak vagyok, nem lehet velem beszélgetni akkor az a csaj voltaképp érdeklődik utánam?

Figyelt kérdés

mert az hogy unalmas alak vagyok akivel nem lehet beszélgetni egyetlen esetben lehet releváns neki: HA érdeklődik utánam. Egyéb esetben tök 8 kell hogy leygen neki, szóvá se tenné hiszek minek is tenné szóvá..

Én se szólok X kollegának hogy unalmasnak tartom őt, mert magasból leszarom őt, így mindegy hogy unalmas-e....


nem jól gondolkodom?


2023. jan. 17. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú gec, de bírom a csajt😂.


Elmondta a véleményét, mert neki is van joga hozzá, ugyanúgy, ahogy neked is.



(Azért megjegyezném, hogy a kedves kérdező nem hiszem, hogy ezt a mondatát, miszerint:

,,Magasból leszarom hogy egy műkörmös lu***vnya minek tart, sőt remélem, minél különbözőbbnek tart magától."

Szemébe merné mondani a kedves kisasszonynak (besz*riság lvl. 1500))


Ennyire fáj, hogy nem jössz be neki?😂

2023. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
21%

"Elmondta a véleményét, mert neki is van joga hozzá, ugyanúgy, ahogy neked is."


véleményt nem mondunk kéretlenül. véleményt akkor mondunk ha kérdezik. te mit szólnák ha odamennék hozzád hogy héé hát de szar ez a gatya rajtad... meg ez a haj... öcsém hogy nézel ki??


Hát mit szólsz ehhez?? nem azt hogy apukám ki a fa****sz kérdezett? Húzzál vissza a***ádba.. nem ezt szólnád?

2023. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

#12 teljesen igazad van. Viszont ebből az írásból nem az süt le, hogy a csaj random odament hozzá, és azt mondta, hogy

,, Jajj te Józsi, a rák vigyen már el, olyan sótlan alak vagy és unalmas, hogy az már fáj"


Szerintem egy kicsit fáj a kérdezőnek az elutasítás.


De tegyük fel, hogy mégis így történt. Az akkor sem megoldás, hogy Józsi feljön gyk-ra, kitesz egy kérdést, mert azt hiszi, hogy a lánynak biztos tetszik (miután beszólt neki).


Nekem volt egy ilyen ismerősöm, mint a kérdező, néha a fejemet vertem a falba miatta.


Áldást és békességet!


#11 voltam

2023. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a baj veled hogy sótlan vagy, akkor téged meg kell sózni. Ez csak egyszerû, nem?
2023. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sz.rd le a véleményét.Férfiként nem az a dolgunk,hogy bohócként szórakoztassuk a nőket.Biztos,hogy van olyan nő,aki elfogad így,és nem vagy neki unalmas.
2023. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#8 Azèrt mentel el vele randizni, mert tetszett. De a randi végén rájössz hogy mégsem olyan a személy mint elképzelted. Ekkora észlányt..
2023. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Észlènyt*
2023. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy látott benned valamit a csaj, és a beszélegtéseitekből vagy randitokból leszűrt egy véleményt rólad, tehát csalódott, nem feleltél meg az elképzelésének és alkotott egy véleményt amit elmondott neked.

Fordítva, ha te beszélgetnél 1 héten át egy nagyon jó csajjal, és egyre több fura dolgot mondana magáról, akkor te leszűrnéd 1 hét után hogy xy jó csaj de egy őrült, és utána nem keresnéd mert érzed hogy valami nincs rendben vele és kvázi őrültnek tartod. Így te sem érdeklődnél iránta tovább. Ez ilyen egyszerű.

2023. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
te még a melegeknek se kellenél
2023. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!