Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól tette ezt az anyukám?

Jól tette ezt az anyukám?

Figyelt kérdés

Mikor az apukám bántotta őt, vagy minket. Letörölte a könnyeit, összeszedte magát 10 perc alatt és minket, rettegő gyerekeket elvitte a moziba. Hogy a mesére/filmre emlékezzünk. Valamelyest elterelte az a figyelmünket, de mikor vége lett a filmnek, mozinak, elfogott a rettegés. Minden borzalmas volt, lefutottak azok a képek, ahogy bánt minket. Minden este éjjel, azóta is. De a mozi is fáj, nem tudok elmenni egy moziba. Egyszer megpróbáltam, de elájultam. Az emberek nagyon furcsállják, ha látok egy filmjelenetet valahol én akkor nagyon rosszul leszek. Elhányom magam és majdnem elájulok. Rémálmaim vannak a mozikról, minden hasonló dolgoktól.


Szerintetek jogos, hogy ennyire rosszul vagyok a mozitól? Elrontotta ezt az anyám? Tudom, hogy jót akart, de úgy érzem, eltusolta a dolgot. Soha nem tudtam vele megbeszélni…



2023. jan. 18. 15:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
"el kell költözni" - jaaa, ez ilyen egyszerű!:D Igazad van, át is megyek a másik lakásomba amiről nem tud a páromXD
2023. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
34%
Albérlet, szülők, anyaotthon, önkormányzat, barátnő ... Én nem értem, te ragaszkodsz hozzá, hogy az anyának kötelessége magát és a gyerekét veretni, ordibáltatni, szidalmaztatni, fenyegettetni, majd megöletni?
2023. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

22, te tényleg ennyire analfabéta vagy?:D

Nem, nem ragaszkodom hozzá. Én mindössze annyit állítok, hogy rengeteg ember egyszerűen nem tud csakúgy elköltözni. Szülők nincsenek, sajnos sok gyerekes embenrek barátai sincsenek már, albérletre meg kiperkálni helyben 3 havi bérleti díjat (2 hó kaució +1 hónap bérleti díj) igencsak problémás úgy, hogy ráadásul sokszor azokban a cslaádokban ahol erőszakos a férj, sok esetben anyagi függőségről is szó van, azaz anyuka nem tud csakúgy lehúzni 3-400ezret a sázmláról.


Értem én, hogy mi lenne a kívánatos, mint kifejtettem én is ezt tartom elsődleges célnak, de te meg fogd fel, hogy a valóság kvára nem leányálom.

Menj el egyszer egy anyaotthonba és beszélgess az ottaniakkal mennyire ment könnyen az elmenekülés. Majd meglátod.

2023. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
Ha könnyen, ha nehezen, akkor is el kell menni, mert a gyerekem életét nincs jogom tönkretenni! Bűncselekmény törvényileg és erkölcsileg is. Sehol nincs leírva, hogy minden csak könnyen mehet!
2023. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24, igen, de senki nem írta, hogy nem kell elmenni. Nyílt kapukat döngetsz, józág:D
2023. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, az anyaotthon egy élhető megoldás lett volna. Illetve, ha a gyámügyre megy, ha őt nem is, a gyereket kimenekítik.

Én inkább lemondanék a gyerekemről, csakhogy biztonságban legyen.

2023. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Okokok, értettük az első 10 alkalommal is.
2023. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!