Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinél általában termész...

Egy férfinél általában természetesen be van kódolva hogy próbálkozzon a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Ezen sokat elgondolkodom, én nem érzem a nyomást hogy kezdeményezzek, nem félek vagy ilyesmi, csak nem érzem. Egyébként az emberi kapcsolataimban nem emlékszem mikor lettem volna kezdeményező fél, 12 évesen volt egy kis gyerekszerelmem de ott ő kezdeményezett. Illetve a baráti kapcsolataim is spontán jöttek, időszakosan mindig volt egy szoros barátságom egy 5 évig vagy tovább, az mellé pedig csapódott 2-3 havernak hívható valaki akik nem állnak közel hozzám annyira de úgy szeretünk együtt lenni. 22/f
2023. jan. 18. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A férfiakba az van bekódolva, hogy dugásra bármikor készen legyenek.

Mert mivel a nőknél nincs non-stop peteérés, azt a biztos, hogy amikor van, akkor a himbi-limbi is bevetésre kész.

2023. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ugyan készenállok, csak hamar megunom az embereket.
2023. jan. 18. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki nagyon bejön, egyszerűen odavisznek a lábaim.
2023. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!