Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lánynak miért fáj az, ha...

Sok lánynak miért fáj az, ha egy másik lány szőrös?

Figyelt kérdés
Rosszindulat, pofák vágása, cikizés vagy hát mögötti áskálódás. Miért zavarja őket ennyire? Irigyek hogy nem mindenki követi a divatot?

2022. dec. 27. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Kontrollálni akarnak. Van egy meggyőződésük, ami szerint csak az a jó és úgy, ahogy ők csinálják. Képtelenek a nyitottságra, elfogadni, hogy minden ember életében máson van a fókusz, minden ember úgy létezik, ahogy ő akar.

Magukkal van bajuk. De másra projektálják.

2022. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám... Hosszú a lista, hogy más nőket mi miért is zavar pl. súly, magasság, hajszín hossz stb.
2022. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
A nők utálják egymást általában. Ez is egy ok az utálkozásra.
2022. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
10%
Felkeszitenek arra hogy milyen lesz majd először egy pasi előtt állni szőrösen.
2022. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Olyan szinten van benne irigység is, hogy de jó, hogy neked nem kell gyantázni/költeni rá/időt szánni. Mintha bárkinek is kötelező lenne. Én nem szőrtelenítek, nem látom értelmét+ eü okokból egy jó darabig kizárt, de nem is érdekel már más véleménye.
2022. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek hormonális okokból mindig kinőtt pár szál szakállszerű az állán és kis bajusz, többet stresszelt szinte emiatt, hogy jajj szőrös az arca, mit szólnak mások, állandóan szedte ki a szálakat. Sosem érdekelt senkit van e szőr az arcán...
2022. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%

A szőrtelenítés nem divat kérdése, hanem mára már alapdolog, teljesen a hétköznap részévé vált.

Persze, vannak ilyen hype-ok, hogy egyes hírességek, vagy bloggerek mutogatják a szőrös hónaljukat, hogy ők mennyire természetesek..stb..

De azért ne menjük már vissza a kőkorszakba, oké? Rendben, hogy most Magyarország nem előre, hanem 10 lépéssel mindig hátrébb megy, de azért ettől függetlenül legyünk igényesek magunkhoz.


A strandon, nyáron ma már ebben a világban elég ciki, ha szőrösen mész oda.


Meg kíváncsi vagyok, hogy hány férfi fog leszólítani téged, ha látja, hogy mennyire szőrös vagy. A férfiak is már alapként kezelik, hogy egy nő szőrtelen és így is ad magára.


De ha te életed végéig egyedül szeretnél lenni, így megöregedni, ám legyen, ez a te döntésed. Ellenkező esetben, mivel te is egy közösséghez tartozol, alkalmazkodj!

2022. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Metionin ***** válasza:
68%
Mert fáj? Én éppenpont letojom, hogy más szőrtelenít-e vagy sem. Aki ezzel foglalkozik, az adhatna a szabadidejéből.
2022. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
99%

Mélyebb ez a probléma annál, hogy "a lányok néha beszólogatnak más lányoknak(/nekem)😭"

Ez nem lány probléma; a férfiak ugyanúgy részt vesznek ebben, ha nem jobban (nem véletlen hogy a "szőrös" az egyik legnagyobb sértés a kis agyukban amit az általuk nem kedvelt nőkre mondanak, a "dagadt"ozáson kívül)


Olyan szégyenérzet van a többi lányban a szőrük miatt, hogy ők is természetellenesnek és mocskosnak látják ezt más lányokon, de ez nem divat, inkább agymosás. Felnőtt vagyok (gondolom te tini) és még felnőttek között is gyakoribb az olyan nő, aki még doktorhoz is szégyell szőrösen menni, mint az olyan, aki normálisan áll a testéhez. Persze megy a duma hogy "hát ez csak személyes preferencia, én szőrtelenül szeretem magam", de amikor hallom hogy terhes kollégám arról beszél, hogy szülés előtt mikor kéne még utoljára szőrteleníteni mennie, miközben minden baja van, és nincs egy szabad perce sem, az azért elég sokatmondó. Meg az is hogy alig ismerek olyan nőt aki egyáltalán hajlandó lenne borotválatlan lábbal mutatkozni mások előtt.


Ez mélyen beléjük nevelt undor saját maguk iránt. Emiatt pedig téged úgy látnak mintha szaros lenne a segged (mocskos/ápolatlan) és ezért szólnak be.

2022. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok foglalkoznak a mások dolgával, akiknek saját életük nincsen. Aki meg van elégedve önmagával, az nem másokban keresi a hibát és főleg nem ilyen hülye semmiségek miatt.

Egyébként meg egészségügyi szempontból egyáltalán nem káros dolog az, ha valaki nem szőrtelenít. Szerencsére nem is kötelező.

2022. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!