Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mit foglalkoznak velem...

Mégis mit foglalkoznak velem állandóan?

Figyelt kérdés

Állandóan azt mondogatják ilyenkor ne menjek sport motorral motorozni mert életveszélyes stb. Én is időm hogy az, és akkor mivan? Mit foglalkoznak egyesek azzal hogy az életemmel játszok? Nem értem. Az élet maga egy játék. Ebben a játékban pedig szeretném ki venni a részemet az életem kockáztatásával is. Tisztában vagyok a veszélyekkel,nem vagyok analfabéta meg ilyenek. Motorozom, ha meghalok az úton akkor meghalok. Érdekel? Mert engem nem. Egyébként az életem is rendben van, felelősséggel senkinek sem tartozom (nincsen nőm, se gyerekem) ennyit



26 férfi



#Foglalkozzál saját magaddal
2023. jan. 19. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem téged féltenek nyugi,hanem azt a családapát,akinek a kocsijába belerohansz.
2023. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Menjél pályára motorozni, mielőtt valaki más is meghal rajtad kívül.
2023. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Milyen motorod van?
2023. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szard le, majd egyszer megunják :D
2023. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés :D
2023. jan. 19. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk szeretnek, kedvelnek azok, akik mondják?

Mondjuk ilyen hozzáállással ne haragudj meg, nem épp féltenélek, hanem azt, akit #1 is mond.

Bírom az embereket, akik szarnak arra, hogy szeretik Őket és féltik, csak lennél korrekt és megmondanád Nekik, hogy leszarod, mert hajt a véred.

Akkor nem fognak félteni sem és megoldódik a problémád is.

2023. jan. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem
2023. jan. 20. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus önző hozzáállás...

Igazad van, szarj le mindent, te vagy az élet császára, nem tartozol senkinek semmivel, szüleid meg majd eltemetnek, végülis ez az élet rendje, hogy a szülő temeti el a gyerekét...

2023. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!