Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Ti szoktatok...

Lányok/nők! Ti szoktatok programot/kirándulást/egyéb eseményt lemondani, elhalasztani a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen, a menstruáció melyik hozadéka a közvetlen oka? Kellett már a menzesz miatt programból vagy eseményről lemaradnotok?

Hogyan kommunikáltátok másokkal? (Pl. haverokkal, barátnőkkel, vagy akár hivatalos módon, stb.)



2023. jan. 21. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2023. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Sőt, semmit nem csináltam még másképp a menstruáció miatt. Nekem nincsenek olyan nagy fájdalmaim, hogy ne tudjam tenni mellettük ugyanazt, amit a többi napon, ráadásul abban az időszakomban jött meg először, mikor versenyeztem (úsztam), úgyhogy viszonylag hamar megtanultam kezelni a hozzá tartozó összes többi problémát is.
2023. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
45%
Már nem de régebben sajnos előfordult mert nagyon erős görcseim voltak és mellette szédültem, hánytam is. Gyakran csak az ügyeleten beadott injekció segített, mert fel se bírtam állni. Volt, hogy versenyt kellett emiatt lemondanom vagy fellépést de természetesen az érettségin is kifogtam és háromszor szaladtam ki hányni mialatt megírtam. Ilyenkor magát a rosszullétet mondtam mindenkinek, nem azt, hogy mert megvan, mert úgy vettem észre, sokan nem tudják, hogy létezik ennyire hardcore menstruáció és lekicsinylik a problémát, mert ha Manci be tud jönni úgy, hogy megvan neki, akkor én miért nem. Csak lehet Manci nem okádik egy adagot minden erősebb görcsnél meg nem szédül ki a buszmegállóban. Meg hogy jaj, ez természetes dolog. A rák is az, mégsem örülünk neki.
2023. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem fordult még elő ilyesmi. Nem is hiszem, hogy szükségem lenne rá a jövőben.
2023. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Volt már rá példa, de a fontos eseményeknél ígyis-úgyis megjelenek.
2023. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Előfordult már, mivel az elején nagyon rosszúl vagyok. Nagyon görcsölök és a hányni is szoktam. Mindig azt mondtam hogy rosszul vagyok.
2023. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mégis minek hagynék ki emiatt bármit is?
2023. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Még középiskolában sem használtam kifogásnak a tesi alól lógásra, pedig azt tényleg utáltam.
2023. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Eddig csak egy ilyen volt mégpedig egy buli,mert pont aznap jött meg és úgy nem akartam elmenni táncolni,szórakozni.Alapból nem mondok semmit se le hiszen nincsenek szerencsére fájdalmaim.
2023. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem volt még ilyen, és én sem gondolnám, hogy ez változna a közeljövőben.
2023. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!