Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is van olyan, hogy...

Veletek is van olyan, hogy egy beszélgetésnél nem tudsz mit vagy olyat mondani mint a másik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel beszélgetsz 2 emberrel. Az egyik mond valamit te pedig nem tudsz nagyon mit reagálni rá de a harmadik fél egyből tud rá mondani valami vicceset/frappánsat.

Szoktam ilyen helyzetbe kerülni és elég bosszantó/ciki dolog.

Mások egyből tudnak válaszolni vagy visszavágni valamivel ami nekem nem megy, később ugrik be mindig, hogy mit mondhattam volna rá.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit is kellene válaszoljak, nem jönnek úgy hirtelen a dolgok mint másoknál.


2023. jan. 21. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen így szoktam járni, ezért kerülöm a bájcsevejt (vagy ha úgy jobban tetszik: small talkot).
2023. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. 🙋‍♀️

Nálam ugyanez van.

2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha le kell játszanod magadban konfliktusokat, szituációkat és ha fejben hozzászoksz a válaszadáshoz, akkor élesben is megy!
2023. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Szoktam ilyet. De mégsem megy. Ez is inkább akkor van, amikor nem csak kettesben vagyok valakivel, hanem ha van még ott 1-2 ember.

2023. jan. 21. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem állandóan ez van, emiatt rohadt unalmas velem ez a tipikus hétköznapi csevegés, mert az alap reakciókon "na ez szuper" "de jó!" "hát ez nem túl jó akkor" stb, egyszerűen nem tudok mit mondani. Hiába érdekel a másik mondandója akkor sem tudom mit mondhatnék rá. Emiatt mindenkitől megkapom hogy szűkszavú és visszahúzódó vagyok :')
2023. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Pontosan ugyan ezeket mondom rá én is. :D

2023. jan. 21. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen megesik velem de én segitségnek élem meg.



Pl vki beszél engem margára untat vagy nem érdekel, vagy nem is ott járok agyban, meg stb, erre hiaba beszél így hozzám a 3.fog neki reagálni, es elbeszélgetnek együtt.

Ilyenkor azt érzem, hogy lejőtt rólam egy teher, megmentett a másik hogy helyettem is beszél vele.

2023. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Folyt Vagy amikor megszólal a telefonja es "megmenekülök".

Volt már hogy valaki mellett ezen imádkoztam hogy hivja már fel valaki hogy megszabaduljak, vagy jöjjön már vki:D

2023. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor járok így és sokszor utólag eszembe jut, mit mondhattam volna, ami jó lett volna. Sokkal jobb társaság lennék, ha gyorsabban járna az agyam. :(
2023. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általában mindig így jártam, nem tudtam semmihez hozzászólni mert a beszédtéma mindig az ivás, a szex, a foci meg a menő sorozatok voltak, nekem meg ez egyik se volt olyan amiben érdekelt vagyok.
2023. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!