Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is van olyan, hogy...

Veletek is van olyan, hogy egy beszélgetésnél nem tudsz mit vagy olyat mondani mint a másik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel beszélgetsz 2 emberrel. Az egyik mond valamit te pedig nem tudsz nagyon mit reagálni rá de a harmadik fél egyből tud rá mondani valami vicceset/frappánsat.

Szoktam ilyen helyzetbe kerülni és elég bosszantó/ciki dolog.

Mások egyből tudnak válaszolni vagy visszavágni valamivel ami nekem nem megy, később ugrik be mindig, hogy mit mondhattam volna rá.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit is kellene válaszoljak, nem jönnek úgy hirtelen a dolgok mint másoknál.


2023. jan. 21. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Túlzottan sokszor megesik ez velem is, sajnos. Utólag nekem is mindig bevillan valami, de néha akár tényleges másodpercekkel később, hogy milyen jó lett volna ezt és azt mondani, de akkor már rég másról szól a téma. Ha ilyen téren jobban pörögne az agyam, szerintem én is izgalmasabb lehetnék mások szemében :c

#5 válaszában viszont elég szépen magamra ismertem :D

2023. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gyakorlás.

Amikor utólag gondolkodsz, akkor igazából önismeretet fejlesztes. Megismered mi is vagy te az adott dolog viszonylatában, mi az amit tudatosan elérsz magadból ráreagálva, és ezt alakitod is, és a végét meg elmondod, hogy "hát ezt kellett volna".

Nos... Önismeretet is fejleszthetnél ily alkalmaktól függetlenül is.

2023. jan. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!