Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érző lényként miért ennyire...

Érző lényként miért ennyire félelmetesek a nem érző emberek?

Figyelt kérdés

Ugye az emberek egy jó része nem vagy alig érez valamit, csak élnek ösztön szinten.


Ez nagyon kiszámíthatatlanná teszi őket és mindig nyugtalanító érzés van bennem a közelükben (legtöbb ember közelében). Más is érzi?


Találtam eddig életem során más érző embert is egy párat és a közelükben nem érzem ezt a félelmet.


2023. jan. 21. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ma ők a többség.
2023. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen ahol tudom kerülöm őket azonnal megérzem ha valaki ilyen
2023. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig félek nők közelében lenni. Gondolom evolúció.
2023. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek kiszámíthatatlanok, nem mérlegelik a dolgokat mielőtt cselekednek, nincs bennük empátia, nem érzik át a szavaik, cselekedeteik súlyát.

Amennyire lehet, próbálom én is kerülni az ösztönszinten lévőket.

2023. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

"Ugye az emberek egy jó része nem vagy alig érez valamit, csak élnek ösztön szinten."


Nem tudom, ezt honnan vetted, de jellemzően pont a túl érzelmes emberek azok, akiket könnyű manipulálni, így lezülleszteni állati szintre, bár ez sok esetben külső hatás nélkül is megtörténik.

Ellentétben a racionálisabb beállítottságú, analitikusabb gondolkodású emberekkel, ők egyébként a szélsőséges érzelmekre is kevésbé hajlamosak.

2023. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik leirtad a miértet. Félelem - kiszámithatatlanság.

Én azért nem félek, mert zseni vagyok, kung fu mester, és morális fölényem van, vagy nevezhetnénk nagy önismeretnek, pszichológiai gyakorlati tudásnak. Szóval nekem nem probléma a kiszámíthatatlanságatok.

2023. jan. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5


“ Nem tudom, ezt honnan vetted, de jellemzően pont a túl érzelmes emberek azok, akiket könnyű manipulálni, így lezülleszteni állati szintre, bár ez sok esetben külső hatás nélkül is megtörténik.”


Ez is baj szerintem. Te is csak annyit látsz bele egy érző emberbe, hogy gyenge. Ezért nem tisztelitek őket, nem veszitek emberszámba csak a pszichopatákat.

Egy érző embernek helyén van a szívük még ha könnyebben is tudod őket manipulálni. Persze nem mindeniket, mert sokat átlátnak rajtatok.

2023. jan. 22. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Nem tudom, miért fakasztod ezt az ellenségeskedést, de ez nincs így. Én annyit látok az érzelmes emberekből, hogy sokszor a szívükkel gondolkodnak a fejük helyett, és ez sok esetben nem jó. Nagyon sokan épp emiatt nem jutnak előrébb az életben.

2023. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az osztonok szintjen nagyon sok erzes van, te itt osszekeversz valamit.
2023. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8


“ Nagyon sokan épp emiatt nem jutnak előrébb az életben.”


De mi az, hogy előrébb? Pénz, hatalom, siker, szex?


Ez is a pszichopata emberek gondolkodására vall, hogy ezek a legfontosabbak az életben.

2023. jan. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!