Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok arra gondolni hogy...

Szoktatok arra gondolni hogy ha meg halnátok semmi gondotok nem lenne??

Figyelt kérdés
Meg szabadulnék ettől az agy rémtől amibe bele születtem, de minek élek még ezek agyalok most? Egyáltalán minek akarnak az emberek élni?? Gyakorlatilag csak szívás az egész.

2023. jan. 22. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ja és minden amiért eddig szenvedtem, menne a levesbe.
2023. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmim szóval mindegy
2023. jan. 22. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarlak kioktatni, mert nem ismerem a körülményeidet, de látatlanban is ki merem jelenteni, hogy az emberiség 80%-a szívesen cserélne veled lakóhelyet, életet. Az ember egy önszervező rendszer, tud változtatni a körülményein, képes fejleszteni a tudását, teremthet magának jobb körülményeket itthon és a nagyvilágban, anyagi és emberi szempontból ha igazán akar. Nem mondom, hogy az ilyesmi hipp-hopp megy, de azért megy.
2023. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Szoktam. Aztán emlékeztetem magam, hogy a rinyálástól csak rosszabb lesz és folytatom a dolgaimat.
2023. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze. Minden nap.
2023. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Olyan furcsa, hogy ez nem alap mindenkinek amúgy, mikor elméletileg intelligens faj vagyunk és felfogjuk, hogy az élet szopás, a halál meg óriási semmi, ami nem fáj, nem rossz és egyenesen tiszta jó, mert nincs semmi. Én utálok élni, egy felesleges baromság az egész. Előtte évmilliárdokon keresztül nem léteztem és semmi bajom nem volt vele. Amióta élek, azóta szar minden. Alig várom, hogy végre meghaljak és újra a semmibe kerüljek. Az volt a legjobb.
2023. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Szoktam, igen. De van egy gyerekem, akinek szüksége van rám.
2023. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezért szoktam meditálni, mert így nem gondolkodok ilyen fa..ságokon :)
2023. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Most sincs semmi gondom. De arra ritkán, hogy milyen jó lesz már. Nagyon várom, csak addig nagyon sokat kell még teljesítsek.
2023. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!