Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik megyében élsz jelenleg?...

Melyik megyében élsz jelenleg? Szeretsz ott élni? Hol szeretnél igazából élni és miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Kövezzetek meg, de nekem tökéletesen jó itt a fővárosban, a panelrengetegben. Életem nagyobb részét itt élem. Másik, lényegesen kisebb részét - szülők okán, meg innen származom - Nógrád vármegyében. El nem tudom képzelni, mit lehet abban szeretni, sosem mennék vissza.
2023. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Waterford megye, nem maga a varos...
2023. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja élek Jász-Nagykun-Szolnok megyében. Előtte Bács-Kiskun megyében éltem mióta megszülettem. Az új helyen számomra ijesztőbbek az emberek, elmaradottabb az egész hely. Van, ami miatt vissza vágyok, van, ami miatt pedig inkább örülök, hogy eljöttem.

De legszívesebben Komárom-Esztergom megyében élnék.

2023. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Győr-Moson-Sopron vármegye

Győr vármegyei jogú városában élek

(Hú de sz@rul hangzik így)


Zala vármegyében születtem

Szeretek Győrben élni,imádom a nyüzsgést ezt a pezsgő városi életet,mivel egyetemi város győr rengeteg intelligens fiatal van,ami nagyszerű.


Ami hiányzik az a zalai táj,a dombság.

2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
vármegyében*
2023. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Debrecen mellett, de brutális árak vannak. Így ott ahol a 200 nettóhoz igazítják a megélhetést a lakhatással együtt, vagy ahol fordítva van, 400 nettó a minimálbér.
2023. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Pest vármegyében a Dunakanyarban éltem majdnem egészen életemben (6 évet leszámítva). Tavaly októberben egy haláleset miatt el kellett költöznöm (u.a. a vármegye). Nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog a Duna, pedig rettenetesen hiányzik. Mintha valami élőlény lenne, akinek kiöntheted a szíved gondolatban, ami csökkenti a magányt, és a szomorúságot.... Talán vissza is fogok költözni oda, ahonnan jöttem.
2023. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17-es, sőt, hajózni is lehet rajta, sőt mi több úszni is benne :) szóval tökéletesen megértelek, én sose élnék 'szárazföldi' helyen, minimum Tisza-Duna-Balaton, lehetőleg sétatávra. Szóval ahol ez adott + van élhető kisebb/nagyobb város + olyan hely a közelben ahol tudom művelni a hobbimat, azok közül bárhol jó.
2023. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bács-Kiskun, jó nekem itt.
2023. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten lakom.

Habár van előnye, nem szeretem.

Ha egyetlen egy idegen ember is van látó- vagy hallótávolságban, az nekem tömeg. Hiányzik a természet, a csend, a szabadban lét, a szabadban lét úgy, hogy az az enyém (pl saját kert).


Plusz az országgal is vannak problémáim jelenleg, leginkább Svácjba vágyom.

2023. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!