Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon miért beszélne...

Ezen az oldalon miért beszélnek undorítóan a kevésbé sikeres férfiakról?

Figyelt kérdés
Leginkább a nők teszik ezt. Ha valaki a szüleivel él, vagy albérletben él felnőttként. Pl 30 évesen. Olyan kommenteket kap hogy az nyomdafestéket nem tűr.
2023. jan. 23. 06:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Mert az interneten az vagy aki csak lenni akarsz. Minél jobb mint a másik, minél gazdagabb mint a másik, és minél boldogabb mint a másik.

Nagyon sok tanulmány foglalkozik ezekkel az emberekkel, és aki egészséges az nem foglalkozik velük.

2023. jan. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerintem én egészséges vagyok. Ennek ellenére zavar ha vadidegen nők szemében “nyomorék” , “életképtelen szar” , “csóró melós” stb jelzőket kapom csak azért mert szegény a családi hátterem.
2023. jan. 23. 06:34
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Azért kíváncsi lennék, hogy azok a nők akik ennyire magabiztosan lehordják kommentekben a kevésbé sikeres férfiakat hol tartanak az életben.
2023. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy az.....

De ez egy parttalan vita alapja.

Rengeteg tanulmány van erről, ha érdekel utána olvasol, ha vsak sajnáltatod magad, akkor marad a ygakori.....

2023. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd ezer százalékra, hogy nő írja mindegyik ilyen választ. Nőként én egyszer sem írtam ilyet.

Másfelől segítőkészen, feltételezve, hogy tényleg szégyenlős kamasz nem meri kiírni a konkrét kérdést, azért keres olyat, akinek írhat privátot, hosszú litániát kaptam egy némileg fura, fantáziadús "esetről", ami az " iskolában esett meg vele". Van ilyen is.

Azért idegenek válaszait ne vedd a lelkedre :)

2023. jan. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó igen erre is gondoltam. Viszont tegyük fel egy sikeres férfi mi örömét lelné benne? A másik meg ha ő is előnytelen helyzetben van. Pl mamahoteles ő is, akkor miért szólna be egy szintén olyannak akivel egy csónakban eveznek? Mi értelme ? 🤷‍♂️
2023. jan. 23. 06:44
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

Mert a magyar szerint csak a tökéletes ember létezik. Aki így gondollkodik a másikról, az meg főtökéletes. Lásd politikusaink beszólásait: az is csak a másik lennézéséről szól.

A magyar fejlődik folyamatosan, de hátra, és nem előre.

2023. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok, és maximálisan megértem, hogy sajnos ebben az országban ilyen körülmények között baromira nem egyszerű megélni. Én magam is küzdök ezzel. Fel a fejjel.
2023. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: nemcsak az általad kérdésben megfogalmazott kapcsán lehet tapasztalni ilyet. Ha például az informatika valamely területét szeretném megtalálni amivel örömmel tudok foglalkozni, segítséget kérve amolyan "nem vagy jó semmire" stílusú, "húzd le magad" jellegű hozzászólásokat kapok.
2023. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9


Igen, az élet összes területen tapasztalható ez a dolog.

2023. jan. 23. 07:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!