Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak elválasztani a...

Miért akarnak elválasztani a páromtól?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, én 24L, ő 25F. A párom a legjobb pasi a faluban, minden nő őt akarja, de ő engem választott. Én óvodás korom óta szerelmes vagyok belé, életem álma teljesült, amikor összejöttünk és semmiért sem szakítanék vele. Ő az életem szerelme. Az emberek mindig jönnek hogy ezzel megcsal azzal megcsal. De tudom hogy engem szeret és hozzám jön haza így nem érdekel. Megkértem ezeket a személyeket hogy hagyjanak békén és ne mondogassák. Igy szemtől szembe már nem mondják, de állandóan névtelen üzeneteket, sms, emaileket kapok, hogy itt látták ezzel, ott megcsal azzal. Elegem van! Miért nem értik meg az emberek, hogy én szeretem őt, és azt akarom hogy neki jó legyen, ha megcsal akkor tegye, még fiatal, majd lenyugszik idővel, ettől még én nem leszek meg röviditve, elhihetitek otthon rendesen teljesit! És én nagyon boldog vagyok vele. Csak ezek a zaklatások zavarnak, Mit tegyek? Miért nem értik meg az emberek hogy én boldog vagyok?

2023. jan. 23. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Napi kamu.


Ha nem: neked fölösleges bármit magyarázni, ha nem jön át magadtól.

2023. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Mert a legtöbb embert zavarja, ha megcsalják és úgy vannak vele, hogy biztosan csak a rózsaszín köd mondatja ezt veled, de közben ők úgy látják, hogy nem becsül meg téged és jót akarnak, hogy hátha felnyílik a szemed, ha látod, hogy folyamatosan megcsal fűvel-fával.

Amúgy ha ilyen, akkor az később se fog változni. Ha tényleg nem zavar, a te dolgod, de ezzel ne áltasd magad.

2023. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyel uj simet es csinalj uj emailt,amit csak a pasid es a csaladod tud
2023. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Majd mikor 4 pulyával egyedül maradsz,majd rájössz, hogy miért mondták...😛
2023. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Vannak ilyen buta nők amúgy?
2023. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Te nem a múltkori szeretős-teherbeeseett kamu rbanc vagy?
2023. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
iligyek
2023. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!