Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért parfümözhet valaki...

Miért parfümözhet valaki kényszeresen és költ rájuk vagyonokat?

Figyelt kérdés

50 ezres eredeti parfümöket vesz.

Mind nagyon erős, ha szájrapuszit ad, már attól is rosszul vagyok és csak ennyitől is egésznapra rám ragad az illata.

Bármikor elindul valahova kényszeresen parfümözi magát Chanel is nagyon kellhet a munkahelyre.

Mitől lehet valaki ennyire rákattanva a műpacsulikra?


Soha nem érezni rajta a frissen mosott ruhág vagy tusfürdőt vagy természetes illatait, csak ezeket a nagyonerős pacsulikat, amit az ember már a szájában is érez annyira erős.


Valaki ettől hiszi magát jó pasinak?



2023. jan. 23. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire zavar, akkor hogyhogy szájrapuszi van??
2023. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Van ilyen aki tényleg kényszeresen csinálja, de általában a minőség sokat számít. Nekem van egy parfümöm (igaz nyári illat, mert citrusos) és egy nagyon drága parfüm másolata, de így is 20 ezer körül mozog az ára, de nagyon kellemes és egyáltalán nem tolakodó. Szóval sok különbség van parfüm és parfüm között, de a lényeg az, hogy én ezt reggelre magamra fújom akkor délután 6-7 fele még van illata. De van akinél ez hobbi.


Egyébként szerintem nincs gond vele, ha valaki használja csak ezzel is túlzásba lehet esni.

2023. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is fura hogy a száját puszilgatod..


Amúgy lehet nem érzi magán a parfüm szagot. Hozzászokott az orra. Többet fúj magára a kelleténél, hogy érezze. Nem tudja hogy másnak ez már bűzfelhő

2023. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
24%

Nem lehet, hogy túl érzékeny vagy ezekre az illatokra? Ha ennyire durva a helyzet, azt mások is szóvátennék. Kollégák, ismerősök is így vélik?


Én is hajlandó vagyok fizetni egy jó és tartós parfümért 50-60ezret, de a legerősebbre se mondta még senki, hogy sok lenne.

2023. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanazért amiért filterezik a képeket.
2023. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem túlzás, ha ennyit költ egy jó parfümre. És miért ne lehetne munkába???
2023. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
93%
Igen, az ember sok időt tölt a munkahelyén. Hol viseljen egy kedvenc illatot, ha nem ott, ahol sok időt tölt? Szerintem akik hajlandóak sokat fizetni egy parfümért, azok nem mások miatt viselik azt, hanem mert nekik tetszik.
2023. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
#7 akkor otthon fújná magára. Nyilván azért akkor fújja, mert azt hiszi, hogy ezzel a drága dologgal kivívja mások elismerését. Dedó.
2023. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 ittapiros ***** válasza:
12%

Wearing smells from laboratories

Facing a dying nation of moving paper fantasy

Listening for the new told lies

With supreme visions of lonely tunes


ehehehee

2023. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8: akkor szerinted csak otthon lehet parfümöt használni? 😁

Na, meg ki mondja meg az illatokról, hogy mi az és mennyibe kerül??? Max. az, aki már használta, vagy szagolta már.

2023. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!