Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 40 felett is...

Szerintetek 40 felett is lehetséges az asszertív magatartás elsajátítása?

Figyelt kérdés
Egy csendesebb típusú, de társaságot kedvelő nő vagyok. Vannak barátaim, és akik mellém állnak. Jóindulatúnak, kedvesnek, jó megjelenésűnek tartanak. Egy rehabos munkahelyen dolgozok, ahol több embernek is szimpatikus vagyok, és nem taszítom az embereket. A vezetőkkel is jó a kapcsolatom. Pszihiátriai gonddal is vagyok leszázalékolva. Előző telephelyről azért kértem el magam, mert nárcisztikus volt a csoportvezető. A vezetőség azzal vígasztal, hogy nem egyedi eset a probléma, meg más is nehezen kezeli, mert könnyű vele összeveszni. Ha egyedi eset lenne, akkor nem lenne annyi válás. Az klyen típus nem is hagyja, hogy beszéljek vele. Legtöbbször ő beszél vagy kerül, ha bajom van vele. Én úgy érzem valamit jó lenne javítani magamon, mert bizonyos típusú emberek könnyen bunkók velem, mint nem olyan régen egy bolti eladó, aki ok nélkül kizavart a boltból, és fejezzem be a vásárlást. Pszihiáter azt mondta, hogy tökéletesen nem tudok megváltozni, mert úgy neveltek, hogy hagyjam magam, és a szüleim is dominánsak.

2023. jan. 24. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő.
2023. jan. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Várom az ötleteket.
2023. jan. 25. 07:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sokat megteszek a fejlődésért, amit a vezetők is mondanak. Mindig jártam pszihológushoz, és pszihiáterhez. Azt mondták fogadjam el magam, mert nem tudok teljesen megváltozni.
2023. jan. 25. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!