Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt csak beleképzeltem? Rólam...

Ezt csak beleképzeltem? Rólam volt szó?

Figyelt kérdés
Buszoztam, és a buszra felszállt 4-5 tini gyerek tudjatok az a hangoskodó szepfiu fajták, aztán az egyik az elején nagyon nézett, aztán én joval előttük ultem le, azok okorkodtek stb. mikor szálltam le, odaalltam az ajtó elé akkor hallgatoztam minden feléről beszéltek aztán arról h itt kene leszallniuk mellettem meg egy hapsi állt h száll le. Mindegy, aztán annyit hallottam talán “dagadt g€ci” aztán rajuk neztem de nem röhögtek meg semmi meg utána mikor hatra neztem rajuk mert másik irányba mentek, akkor sem neztek vagy nevettek, csak az a csávó aki nézett engem az elején. Nem vagyok duci se dagadt, gyermekkoromban az voltam, és megmaradtak bennem ezek a paranoid gondolatok h rólam beszelnek meg gunyolnak pedig évek ota egyszer sem piszkaltak ezzel, sőt inkább dicsérnek 60kg vagyok 170cmhez. Csak tulgondolom nem?
2023. jan. 24. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csal túlgondolod. Lehet beszéltek valakiről akit ismertek és rá mondták, esetleg egyik fiú a másikra, vagy arra is mondhatták aki melletted volt. Nem kell magadra venned az ilyen dolgokat, nem szamít mit mondd pár random ember. Ja és egyébként egyáltalán nem lehetsz dagadt a magasságod és súlyod alapján.
2023. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mellettem csávó is inkább magas és vékony volt. Igen nem vagyok dagi S max nagyon néha M méretű ruhakat hordok… De valszeg túl gondoltam…raadasul kozbe zenét hallgattam és lehet nem is hallottam rendesen, azt tudom h így külön rólam biztosan nem beszéltek mert azt hallottam volna. Koszi a gyors választ!
2023. jan. 24. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, ha tudtam segíteni 😊
2023. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!