Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen nem tudom mit...

23 évesen nem tudom mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

23 éves lany vagyok, gimnáziumot végeztem, utana nem tudtam hova tovabb, ezert dolgozni mentem helyette es minden evben ismerlodott ez.

Nem lustalkodom, teljes allasban dolgozom, eleg jol keresek, de elvarnek magamtol egy diplomat, egy eletcelt. Semmi sem erdekel, megis minden erdekel. Felek h az eletem kisodrosott es mellettem mindenki megy elore, en meg megragadram a momuskerekben.

Volt igy vakaki es jo vege lett vagy mit csinaljak magammal?



2023. jan. 24. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En még 40 evesen se tudom mit kezdjek magammal
2023. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok magammal 20 évesen, sehol nem vagyok évek óta, csak lebegek a semmiben. Annyi minden érdekel, de egyik sem annyira, hogy biztos legyek benne. Úgy érzem a hétköznapokban nem tudom önmagamat adni emiatt, mert nincs meg a "saját utam" mint más kortársamnak.
2023. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Radikálisan ráfeküdni az önvizsgálatra, az önismeretre. Hogy megismerd azt, hogy valójában ki vagy te. Onnan egyenes lesz az utad. Bár ez egy elég hosszú folyamat.
2023. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először az a kérdés a pénz, karrier miatt akarsz tanulni, vagy mert valami érdekel. Szerintem ez segít tovább szűkíteni.


De a lényeg, hogy simán jó korban vagy egyetemre menni.

2023. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok mint te. Érettségi utal csináltam egy diplomát csak hogy legyen, aztán kerestem egy munkát csak hogy legyen. De igazából nem vagyok nagyon nagyon szenvedélyesen elkötelezve semmi iránt, érdekel egy csomó minden de úgy érzem meg vagyok rekedve. Nem utálom a munkámat, elvagyok mint a befőtt, de nem szeretnék a karrierem végig tengni.
2023. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bocsanat, most vettem eszre h sok mindent elgepeltem.

Koszonom a valaszaitokat, bevallom kicsit megnyugtat h nem en vagyok valszeg elcseszett es ez egy normalis dolog. Utolso elottinek igaza van, nagy onismeret kene, de nem ertem h ez a legtobb embernek csak ugy van?

2023. jan. 24. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
27 évesen pont ugyan itt tartok, most jelenleg iskolába járok, de amint elvégzem szeretnék tovább tanulni és szeretnék egy diplomát.. Kèt opció lenne, de egyikben sem vagyok biztos. Ugyan így vagyok vele, mint Te, hogy semmi sem érdekel, de azért mégis érdekel minden.. Szabad időmben mindenbe bele kezdek, amíg érdekes utána hagyom a fenébe ès keresek valami mást:D Ha végtelen szabadidőm lenne, nekem akkor sem lenne elég sajnos...
2023. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2023. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz önismeretet, ha az meg van könnyebb lesz.
2023. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Csak azért diplomát ne csinálj hogy legyen, lehet még hátrány is lesz később (túlképzett leszel valamihez).
2023. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!