Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas vagyok, ha 22...

Szánalmas vagyok, ha 22 évesen nem tudom, hogy mit kezdjek magammal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Itt van egykis előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Azóta annyiban módosult a dolog, hogy jelenleg egy gyárban robotolok 120 ezerért. Igazából elvagyok, csak nem mondtam le a felsőoktatásról, csak nem tudom még mindig eldönteni, hogy hova, pedig az az álmom. De nagyon bánom, hogy anno nem mentem egyetemre, de akkor se tudtam, hogy hova... nagyon elkésettnek érzem magam és idősnek.



2018. márc. 19. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd azt, amit nem szívesen csinálnál. Úgy érzem, azért akarsz egyetemre menni, hogy vidd valamire. Azonban ez nem fog elégedettebbé tenni addig, amíg nem olyan dologba kezdel bele, amit szívesen csinálnál.

Az is lehet, hogy ez csak egy külső vagy alap társadalmi elvárás részedről. Nem kell egyetemre azért menni, hogy többnek érezd magad.

Gondold át még az érdeklődési köreidet és aszerint dönts.

Ezért nem vagy szánalmas. Csak az utadat kell megtalálni. :)

2018. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtetted az elsö lépéseket ez jó! Próbálj meg fejlödni,mert ugye ha valóban akarsz az egyetem nélkül is lehetséges! szia
2018. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azóta hogy alakult az életed?:)
2023. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!