Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvabb amivel...

Mi volt a legdurvabb amivel tinikent bosszantottátok a szülőket?

Figyelt kérdés
Nem és kor is jöhet
2023. jan. 25. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Soha nem bosszantottam a szüleimet semmivel. Inkább próbáltam mindig kedveskedni valamivel.
2023. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Fogszabályozást akartam, de nem akartak kifizetni. De minden szarra elköltenek, sosem hagynak félre pénzt
2023. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Apám kontrollmániás volt, el akarta olvasni az üzeneteimet a mobilomon (akkor még kihajtós motorolám volt) én meg inkább kibasztam az ablakon, hogy ha annyira kíváncsi, menjen utána.


A kontrollmániája része volt az, hogy nem szerelt zárat az ajtómba, mert nem csukhattam be. Ó ne aggódj, elmentem, vettem magamnak és beszereltem.


Végül amúgy azért is szakadt meg a kapcsolat köztünk, mert felnőtt nőként is ezt akarta velem játszani, megmondani, mire költsem a pénzem és mit csináljak a saját életteremben akkor is, ha már külön éltem

2023. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Mindennel is!
2023. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 as. Egy ideig érthető hogy csak féltett de van ami már tulzas
2023. jan. 25. 08:54
 6/10 A kérdező kommentje:
4 és mesélj
2023. jan. 25. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Éretlen, vásott kisgyerekként egy időben szokásom volt megkérni őket arra, hogy foglaljanak helyet, majd ahogy ültek volna le a székre, elhúztam alóluk mielőttmég rá tudtak volna ülni, és nagyot koppantak a padlón :D


Édesanyám hónaljdezodorát feltöltöttem a virágültetésből megmaradt tehéntrágya egy pici adagjával, vízzel hígítva. Őt meg a frász kitörte az idegtől amikor magára fújta xDD


Pókot tettem édesanyám mögé a kádba, miközben zuhanyzott. Sikítva menekült, és nem volt hajlandó visszamenni a fürdőszobába addig, amég nem látta a tetemét :D


Apukámat meg akartam tréfálni egyszer, amikor elaludt a szállodai szobában. Először csak a szemüvegét vettem le, de nem ébredt fel rá. Ráhúztam egy nejlonzacskót a feje tetejére sapkának. Mivel továbbra sem tért magához, elkezdtem kifesteni az arcát. Nagyon szerettem volna latni a reakcióját amikor meglátja magát, de továbbra is b*szott felébredni, ezért eluntam a várást, és kimentem anyához a teraszra beszélgetni :D Egyszercsak oda jött apa két csésze kávéval, mert idő közben felkelt, és megjárta a recepciót :D A megváltozott kinézetéről viszont csak anyától értesült, lent mint kiderült nem mertek szólni neki, még így is kiszolgálták xD


Mondjuk még nem kifejezetten tiniként, 8—9 éves lehettem akkor :D

2023. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
65%
Maga a létezésem bosszantotta anyámat kb. iskolás koromtól. Tiniként igyekeztem minél kevesebbet otthon lenni, mert se aludni, se tanulni nem hagytak, a suliban írtam házit meg minden és az utolsó busszal mentem haza. Anyám látszatbalhézott, hogy miért nem vagyok otthon sosem de ha otthon voltam, akkor az látványosan zavarta. Egyébként semmi ilyen klasszikus szülőbosszantást nem csináltam.
2023. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi sosem buzeráltuk egymást.
2023. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekeztem nem hergelni meg bosszantani őket, mert hirtelen haragúak voltak és agresszívak, főleg velem szemben (öcsém volt a kis kedvenc)... volt, hogy azért kaptam én, mert öcsén kitörte az ajtóüveget, utána meg anyukám volt olyam okos, hogy a szilánkok között kezdett rohangálni és véres lett a térde, mert elesett...
2023. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!