Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legdurvabb, amit a...

Mi volt a legdurvabb, amit a hormonok miatt elkovettel parod ellen? Pl. en az osszes tanyert, poharat osszetortem, meg egesz nap bosszantottam,2napig sirtam, meg azt is mondta, koltozzek el, nem birja

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hű ez súlyosabbnak hangzik, mint amilyen én vagyok....

Én csak hisztis, érzékeny, sértődékeny lettem, mindenen megbántódom, és azt szeretném, hogy egész nap ölelgessen, és örüljön nekem, és szomorú vagyok, hogy nem így van (mert az ő hormonjai nem változtak meg, és ugyanolyan mint eddig)

De egész jól tűri.

2011. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon türelmetlen lettem. De inkább mondanám,hogy rosszabb mint az időjárás,mert van amikor nagyon jó kedvem van,máskor meg hozzám se lehet szólni és ez nagyon gyakran váltogatja egymást.
2011. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan itt tartok. Bár rendes férjem van, de úgy gondolom nem mindig a hormonokkal van a baj. Csak hülyék, és ezt nehezebben kezeled. Vagy tényleg annyira hülye, hogy azért.

PL. ha elmondom ötször, hogy ne csináljon ezt vagy azt, és hatodikra is megcsinálja, akkor azt ne fogjuk már a hormonokra...

2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 porcukormókus ***** válasza:
Igen, az utolsónak igaza van!! Nálunk is néha előjön ez a hormon téma, de már kezd kicsit uncsi lenni, mert eddig sem voltam az a néma-bob típus... Amennyivel én változtam, annyival ő is simán, látom ahogy stresszeli magát. Ez mindenkinek nagy változás, főleg első babánál: a nők az anyaságtól tartanak, a pasik meg attól, hogyan fogják tudni eltartani a kis családjukat. Ez mindenkinek nagy próbatétel, akkor is ilyen lennék ha örökbe fogadnánk, pedig akkor nagy hormonváltozásról nincs szó.. Szóval szerintem egy kicsit ez túl van misztifikálva- mondjuk azért az kemény lehetett, hogy leamortizáltad a fél a konyhát, kedves kérdező! :)
2011. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andrea1987 ***** válasza:
Én már attól elsirom magam ha egy kicsit csúnyábban néz rám mint szokott!Nagyon érzékeny vagyok a terhességem elött is az voltam,de most rátett még egy lapáttal,de ö megérti,hogy ezt a hormonok teszik.üdv:30 hetes km
2011. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!