Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a hatékonyabb a cukorka...

Melyik a hatékonyabb a cukorka vagy a korbács egy munkahelyen a főnök kezében?

Figyelt kérdés

Mi a jobb?


a) ha itt dolgozol és ezt meg azt a pluszt nyújtod a cégnek, a fizetésen felül ez és ez lesz a jutalmad (bónusz prémium home office akármi)

b) ha itt dolgozol és ezt meg azt a pluszt nyújtod a cégnek, semmit se kapsz még egy köszönömöt se, DE HA nem nyújtod, ez és ez lesz (bércsökentés, szívatás, akár ki is rúgunk)


melyik a jobb melyik a hatékonyabb?


2023. jan. 30. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
B helyen nem dolgoznék. Szóval nyilván A.
2023. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Tanultam pedagógiát, mindig a pozitív motiváció az előnyös. De ha belegondolsz, magad is rájöhetsz. Sokkal szívesebben dolgoznak ott az emberek, ahol értékelik a jó teljesítményt, nem pedig ahol rettegniük kell, hogy ki lesznek rúgva. Előbbi esetben sokkal inkább magáénak érzi a feladatot, és ha lelkesen csinál valamit az ember, az általában jobban is megy neki. Utóbbi esetben pedig jó eséllyel más munkahely után fog nézni, ahol nem fenyegetik folyton.
2023. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
A. a B-t nem is ertem...
2023. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

" a B-t nem is ertem..."


Nem érted? Akkor menj el 100ból 99 munkahelyre és ott ez van. A B.


Hozzáteszem, 45 elmúltam, 1000 helyen voltam, de én az A-t még soha sehol se láttam.

A B-t ellenben annál inkább.

2023. jan. 30. 15:11
 5/18 A kérdező kommentje:

"Utóbbi esetben pedig jó eséllyel más munkahely után fog nézni, ahol nem fenyegetik folyton.“


Persze. És talál ilyet? A mesében ott talán. ha lenne jó hely, eleve ki menne szar helyre.. gondoldo ilyen trágya helyekre mint posta máv volán bkk stb jókedvükben mennek az emberek ? Mikor még át se léptem a küszöböt de már tudom hogy SZAR???


De hát ez van!! HOva menjek? Egyik szarból a másik szarba? De minek?

2023. jan. 30. 15:15
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
4: pedig ez kontraproduktiv. a 2-es teljesen jol leirta, miert. millio oka van, miert viselkedik igy egy fonok. magyarazat van ra, mentseg nincs.
2023. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Milyen munkahelyeid voltak? Én eddig 3 évet dolgoztam irodában (ho-ban), az maximálisan az A volt. B-t csak diákmunkán tapasztaltam. Alja munka, alja körülmények I guess..😅
2023. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Milyen munkahelyeid voltak? Én eddig 3 évet dolgoztam irodában (ho-ban)"


Majd ha elmúlsz annyi amennyi örülsz majd te még a Bnek is. Örülsuz annak is ha bárhova is kellesz bármennyiért. Voltam állás nélkül, na annál a B is jobb.

2023. jan. 30. 15:22
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

8: latod! teljesen rossz hozzaallas!


"Örülsuz annak is ha bárhova is kellesz bármennyiért. Voltam állás nélkül, na annál a B is jobb."


hat ezert lehet szemet a fonok, mert pontosan tudja, barmit megtehet, kozetkezmenyek nelkul.

2023. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"mert pontosan tudja, barmit megtehet, "



És teljesen igaza is van!! Megtehet bármit mer úgyse megyek el. HOVA az anyám valagába mennék? Szarból szarba? Ha lenne jó hely eleve itt se lennék.

2023. jan. 30. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!