Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy instagram topmodell...

Ha egy instagram topmodell csaj leszegényedne és bekerülne a nyomornegyedbe mi lenne vele?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 23:47
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

40


A nyomornegyedben nincsenek ilyen helyek.

2023. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
79%

41: Szerinted aki nyomornegyedben lakik, annak vízum kell, hogy kimenjen onnan? :D Egy állásinterjúra, munkahelyre..

Esetleg aki mélyszegénységben nőtt fel, az nem is tudja, hogy vannak ilyen helyek, lenne ilyesmire lehetősége (bár igazából nem is lenne, mert nincs meg hozzá a kellő szókincse, modora), de egy instás modell csajszi képben van. :)

2023. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
63%

42


Ha tudják hol lakik, lehet fel sem veszik.

2023. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Pontosítom a kérdést olyan helyen lakna messze várostól ahonnan nem tudna eljutni a városba mert nem lenne pénze, annyira csóró lenne és ha el is jutna,olyan szakadt ruhában lenne mocskosan,hogy szóba sem állnának vele ráadásul anyagozna is!
2023. febr. 10. 22:22
 45/48 anonim ***** válasza:
64%

43 : Nem kell megadni a jelentkezésnél a hivatalos lakcímedet. (Azaz én amikor megadtam a nyomi borsodi állandó lakcímemet, mindig felvettek, úgyhogy sokat biztos nem számít.)

Ha valaki hirtelen elszegényedik (egyébként sztem teljesen irreális ez a kérdés, nem tudom, hogyan kellene elképzelni a szitut), attól még megmaradnak a saját ruhái, vagy a hajvasalója, smink cuccai, vagy mit tudom én, mijei, szóval el tudja adni magát egy interjún. Ilyen helyekre (ékszerbolt, recepció, egyebek) nem is kell más, csak hogy jól nézz ki, legyél udvarias, mosolyogj szépen, legyél kellőképpen álszent, szerintem ezek a skillek simán megvannak egy insta-modell csajban.

2023. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ez így már egy egészen más helyzet. Tehát olyan lányról lenne szó, aki "feladta" a normális életet, és drogozik is. Innentől kezdve az a lehetőség maradna neki főként, hogy testi adottságait kihasználva összejöjjön azzal a palival, aki a nyomornegyed közepén is élelmes és "kikaparja a gesztenyét". Vannak ilyen pasik, és az "insta modell kinézetű" lányok nagy eséllyel meg is tudják szerezni az ilyeneket.

Vagy megpróbálnának a neten (pl. Tinder) ismerkedni olyan pasikkal, akik normális környéken laknak, odaköltöznének hozzájuk, és már tudnának rendes munkát is vállalni, sőt, esetleg olyan hipergazdag palit is tudnának találni a testi és egyéb adottságaik révén, hogy eltartassák magukat. :)

2023. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

45


Később úgyis kiderül. Borsodi lakhelyed gondolom nem egyenlő a nyomornegyeddel.

2023. febr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

A cigánycsajok csicskájává válna.

Mert tuti hogy kikezdenék, és egy 50kgos modelltipusú lány nem hiszem hogy meg tudná magát védeni.

2023. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!