Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják a motorosokat...

Miért utálják a motorosokat Magyarországon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbb:

-Gyorsan megy


-Veszélyesen előz


-Ok nélkül felpörgeti a hangos motorját.

(Pl.: Egyszer egy faluban a "fő" útról próbáltam bekanyarodni egy utcába. Nyílván le kellett lassítanom, hogy mert 50-el nem lehet 90 fokos kanyart bevenni és mivel a mögöttem lévő motorosnak szép lassan le kellett lassítani és nem tudott kikerülni, mert balra fordultam, így elkezde felpörgetni a motorják, hogy jelezze, hogy neki nem tetszik, hogy lassabban kell menni)


-A legtöbb motor nagyon hangos, ami városon belül gyalogonként zavar.


Ezzel szemben az elektromos motorokat szeretem és én is szívesen vennék, de még nem szántam magam rá, hogy just for fun elköltsek 1,5 milliót egy Super Socora.


Nekem nem a motorossal vagy a motorozással van a bajom, hanem ahogy a legtöbb viselkedik.

2023. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
én pl azért mert qrva hangosan bőgetik a motort, azt hiszik hogy milyen vagányak de amúgy mindenki lexarja
2023. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert Indokolatlanul hangosak, veszélyesek, tisztelet a kivételnek.
2023. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
Azt átlag ember azt hiszi, hogy mind hobbi huligánok, bűnözők, alkoholisták, erőszakosak, nácik vagy nagymagyarok. :/
2023. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

4

mert a nagyrészük az xd

2023. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Csak az egyik legismertebb motoros szervezet pont, hogy ezek ellentettje...

[link]

2023. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
58%

Én konkrétan megmondom, hogy ÉN miért!


Balatonról hazafele, nyáron, elhúzott mellettünk egy motoros. Aztán hirtelen mindenki satufék, mert előttünk 200 méterrel telibe vert egy utánfutót.

Odamentem én is, láttam, hogy halott. Már kezdtem volna lehúzni az útról a motort meg a hullát, mikor 2 civilruhás rendőr elkezdett velem üvölteni, hogy mit csinálok?!

Mondom utat, hogy mehessünk B+. Erre anyámba küldtek, és ott álltunk vagy 4+ órát.

2023. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem hogy mindenki utálja, amúgy motorosok jó része is civilizáltan, közlekedésre használja a motort.
2023. jan. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

7

Te jo ég, hogy lehet valaki ennyire hülye? Miért megy olyan gyorsan ott, ahol forgalom van hogy nem tud lelassitani és telibevágja az utánfutót...

2023. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert húz egy kicsit a gázkaron aztán rögtön 200-al megy... az meg más kérdés, hogy a fizikát nem érdekli, hogy ő ezt élvezi vagy sem, csak teszi a dolgát....
2023. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!