Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják a motorosokat...

Miért utálják a motorosokat Magyarországon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 00:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
60%

22.


A 3. pontodra. Esküszöm, hogy nem értem, hogy miért BŰNCSELEKMÉNY, ha a SAJÁT erdőm, SAJÁT földútjára, SAJÁT drótot feszítek ki? Főleg, hogy ki is van táblázva!

2023. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
95%

Van velük negatív tapasztalatom,kanyarban előznek néhányan,szemből jövő autó mellett slisszol el előzéskor,két ellentétes irányú sávban szlalonozik oda-vissza,mert neki épp olyan kedve van.Indokolatlanul hangos,lakott területen cél nélkül oda-vissza torpedózik,bömbölteti.Egy motoros csinált egy videót(igaz ő külföldön él)hogy miért zavar az másokat,hogy ő külön "bömböltetőt" rak a kipufogójára.A gyereksíráshoz hasonlította,merthogy az is sír,és azért nem cseszik le a szomszédok a szülőt.Szegény nem értette a különbséget,hogy egy gyerek az gyerek,ha sír,akkor sír,max.el lehet csitítani,de egy motorra marhára nem kötelező bömbit rakni,és ezzel idegesíteni azt,aki pihenni szeretne(vagy épp a gyerekét elaltatni,akit ő zargat fel a hülyeségével...)meglepett a hozzáállása,mert amúgy meg elég értelmesnek találtam a figurát.

Egyébként tisztelet minden normális motorosnak! Én nem utálom mindet,csak vannak negatív tapasztalataim.

2023. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!