Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van még kint a...

Csak nekem van még kint a karácsonyi dekoráció?

Figyelt kérdés
Van más még rajtam kívül, aki nem pakolta el? Miért? Én pld. nem lustaságból, hanem mert imádom, és kicsit szerettem volna meghosszabbítani az ünnepi hangulatot.
2023. jan. 31. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
igen, csak neked az egész világon
2023. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Mi pont tegnap bontottuk le a fát. "fát", valójában 3-4 nagyobb fenyőág volt:D Egyszerűen jó volt az illata még mindig, csak már nagoyn szórta a tűleveleket.

De az ilyen ablakra ragasztott szirszarok még ott vannak, de nálunk rendszeres az évszakos dekoráció, szóval az ott is marad tavaszig, akkor majd felkerülnek a tavaszi dekorelemek.

2023. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak neked, mert valaki hónapokig nem pakolja el a díszeket.
2023. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nálam egész évben kettő feldíszített karácsonyfa áll a lakásban.

Nem ártanak senkinek és néha jó az egyik mellett a fotelban ülve kávézni, iszogatni, elmélkedni, beszélgetni vagy csak nyugodtan, ill. megnyugvást várva ücsörögni. A karácsonyt igazából nem is ünnepelem, csak az unokáim miatt bohóckodok olyankor, de irányfénynek, dekorációnak nem rossz, hogy ott van, ahol.

2023. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is még kint van a karácsonyi dekoráció egy része. A karácsonyfát már sajnos január első hetében le kellett szednünk, mert nagyon potyogott.
2023. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fa már nekem sincs meg, csak a kicsi méretű asztali ezüst műfenyő, amit nem vagyok képes elrakni annyira szép.
2023. jan. 31. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fényfüzéreim vannak, azok egész évben maradnak. Nyáron is nagyon hangulatos a teraszon a füzér fényében fröccsözve világmegváltani a legjobb barátommal este tízkor.
2023. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4# Hogy takarítod a karácsonyfát?
2023. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is van fenyőág ami nem hullik.
2023. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fényfüzérek nálunk is kint vannak (maradnak is még egy darabig), illetve még egy karácsonyi, világítós, pár részes falumakett is, bár az utóbbit lassan eltesszük majd.

A kis műfenyőt január közepén, az enyémet pedig előző héten pakoltuk össze.

2023. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!