Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne arra valami mód,hogy...

Lenne arra valami mód,hogy minden embert boldoggá tegyek?

Figyelt kérdés
Nyilván nehéz,meg szerintem lehetetlen is. De ha már emberek 80%-át sikerült boldoggá tennem akkor már jól vagyok. Mostanában egyre sűrűbben érzem azt, hogy annyi ember megérdemelne egy kis szeretetet és sokan nem kapnak meg semmit.Múltkor láttam egy fogyatékos embert ,kövér volt és sántított 20 körül lehetett és futott a lámpához ,máramennyire tudott és szegény nem érte el. Annyira megsajnáltam ,hogy szegénynek ez se jött össze és milyen sokan bánthatják kinézete stb miatt. mennyire jólesne neki egy kis szeretet. Ezek a dolgok engem egyre jobban aggasztanak,nyilván nem én dolgom,hogy megváltsam a világot és az is lehet ,hogy az a ember akit én láttam tökre boldog teljes életet él annak ellenére amit én láttam,viszont ez általában szerintem nem mondható el többségében. Gondolkoztam azon ,hogy valami kis szeret alapitványt ha lesz pénzem létrehozok és segítek ahol tudok :)

2023. febr. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Van számtalan ilyen alapítvány. Menj el önkéntesnek valamelyikhez.
2023. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbb ember mellé pszichológus kellene, és akkor a legtöbb problémájuk meg is lenne oldva.

Pl. nem lenne annyi függőségben szenvedő ember, nem lennének annyian depressziósak, megtanulnák végre a stresszkezelést és az önszeretetet...stb.

2023. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Gondolkoztam azon ,hogy valami kis szeret alapítványt "


Vannak hasonló szervezetek egyébként a rászorulóknak. Például itt van olyan hely, hogy sorsok háza. Ahova olyanok mehetnek akiknek kb nincsen senkijük.


De egyébként olyan soha nem lesz, hogy mindenki boldog közel sem. Összegezve én azt mondanám, hogy a világ inkább rossz hely, mintsem jó. A boldogságot pedig nehéz megtalálni benne.

2023. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbbet, egyszerre nem lehet. Miért is kellene, neked, egy emberként mindenkit jjobbá tenni. A jövő kezdete egy jó film, nézd meg: e témába vág.
2023. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél prostituált.
2023. febr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!