Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oké... Nullán állok se...

Oké... Nullán állok se munkám ,szűz vagyok mentális beteg, a szociális életem egy lány kérdésével tudnám jellemezni. Élsz te egyaltalán? Szeretnék élni, sok-sok embert boldoggá tenni, népszerű lenni. Mi az út?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Nincs valami szociális útmutató retardáltaknak?
2021. szept. 1. 20:18
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Fiú/lány? Mit tanultál? Mi volt az eddig munkád?


A szociális készség szoft skill, tanulható. Önbizalom kell hozzá. Meríts abból, ami jó az életedben, vagy amiért ma is tehetsz egy kis lépést, és később a többi is jön magával.

2021. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
65%
Irigy vagyok. Szeretnék ezek a tulajdonságok alapján is, 2 kanállal habzsolni az életet.
2021. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Köszi hát csak segédmunkát végeztem eddig mert a betegségem félbe vágta a tanulmányaim. 28éves férfi

Igen a szociális készség egy nagyon jó dolog.sporrból jó vagyok

2021. szept. 1. 20:25
 5/41 A kérdező kommentje:
Sportból#
2021. szept. 1. 20:25
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Lépésről lépésre kell rendbe hozni az életed. Több száz olyan embert ismerek, akiknek sikerült megváltozniuk. Mivel telik egy átlagos napod?
2021. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%

Pszichologussal/tanácsadóval érdemes csinálni. Ő segíteni fog. De ne úgy állj hozzá hogy Te vagy szar. Akarj is változtatni, ne csak beszélj róla.


Volt olyan ismerősöm F/21 aki állandóan parádézott. Aztán mikor szembesitettem azzal hogy az egyenes öngyilkosság felé halad, akkor meg baj volt hogy felvazoltam neki mit csinál :D

2021. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Igen? Na az szuper!:)

Igazából a fő probléma velem, hogy bezártam már fiatal koromban apám nagy ordítozós volt én meg érzékeny személyiség.

Az átlagos napom netezéssel telik főleg. Lépésről lépésre ahogy mondod

2021. szept. 1. 20:32
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben lekapcsolódnék a túlzott netezésről és helyette az életem fejlesztésével foglalkoznék.
2021. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%
annyi jó könyv van. hasznos cikkek és még srorolhatnám. és mi lenne ha elmennél egy prostihoz is? szűz se lennél. aztan kezdésnek vehetsz egy jó könyvet. ajánlom figyelmedbe a sztoikus filozófiát. beülhetsz egy jó kávézóba oilvasni. na? szépen felöltözöl, elmész egy szép lányhoz akit kiválasztasz, majd elmész veszel egy könyvet és beülsz egy elegáns kávézóba egy jó könyvel filozófiát olvasni. közben meg csak nézed az embereket, és tervezed a jövőt, hogyan változz meg. és közben eszedbe juthat, milyen jó nap is volt ez a mai és már mennyi mindent tettél magadért.
2021. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!