Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallottad-e valaha a tanáraidt...

Hallottad-e valaha a tanáraidtól, hogy a generációtok funkcionális analfabétának számít?

Figyelt kérdés
Írd le hány éves vagy!
2023. febr. 2. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem

20

2023. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Először középsuliban (nem így megfogalmazva, de a lényege ugyanez volt), aztán főiskolán (az analfabétára tisztán emlékszem, hogy benne volt), nemrégiben kollégáimtól ugyanezzel a szöveggel (a szakmai gyakorlaton lévő hallgatókra). Tegnap meg az egyik ügyfelem mondta szimplán h a generációnk kezd defektes lenni, a fiaiból kiindulva (22, 24 évesek).


26 vagyok.

2023. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, középiskolában

25 vagyok

2023. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Nálunk még csak azokról volt szó, akik bár a betűket ismerik, egymás után ki is tudják mondani őket, de nem értik, hogy mit olvasnak, illetve olyan helytelen mondatokat írnak le, amiket simán beszélve sose mondanának úgy ki.


20

2023. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hetente legalább háromszor :D
2023. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És 23 éves vagyok.
2023. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár elnézve a sok "roadman" meg "albán maffia" formát, egyet tudok érteni. 18/f
2023. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, nagy köszönet. Anyámnak akartam nemrég elmagyarázni ezt a főleg bevándorlók meg tanulatlan emberek között divatos suttyó stílust, nem tudtam, hogy ennek van külön neve is. Roadman, ezt megjegyzem. :)
2023. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és melyik generáció nem számít annak? Nézd már meg, mit művel a 60-as korosztály pl Facebook-on. A funkcionális analfabetizmus nem korosztályi, hanem társadalmi rétegeket érintő probléma.
febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!