Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lapos lenne az életem, hogy...

Lapos lenne az életem, hogy ebbe ,,menekulök"?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt (kb 7 éve) volt egy szituáció az életemben, ahol egy kisebb válaszút előtt álltam.

Ez a napokban eszembe jutott, és belegondoltam, mi lett volna, ha akkor máshogy döntök. Egymás után cikáztak a gondolatok a fejemben, és úgy éreztem muszáj elkezdenem leírni, de ami a fura, hogy nem a saját szemszögömből írom, hanem a szitu másik szereplőjének a szemszögéből. Már egy egész kisregény lett. 4 napja egyfolytában írok, nem gondolkodom semmit rajta, csak írom (amennyire időm engedi) ,egyszerűen csak jön a sztori.

Belegondolok mitől van ez, miért csinálom, arra jutottam, hogy lehet, hogy ebben találok izgalmat, ami kicsit kihuz a mensennapokbol?



2023. febr. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj erről egy kicsit, hogyhogy írsz?
2023. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki a masik szereplo akinek a szemszogebol irsz?
2023. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó,ha valami kihúz a mindennapokból és nem az internethez köthető. Ha szereted,csináld,izgalmasnak hangzik. Egy időben én is vezettem naplót,emlékszem az érzesre.
2023. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hasonlót én is szoktam, de én ezt nem menekülésnek tartom, hanem szeretem írás révén feldolgozni a velem történt eseményeket, a dilemmákat, amik foglalkoztatnak

az meg külön hasznodra lehet, ha egy másik szemszögből ábrázolod.

2023. febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!