Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt olyan veszekedösek,...

Mièrt olyan veszekedösek, baratsagtalanok es rosszindulatuak a magyarok?

Figyelt kérdés
Nyugaton elek, keves a kapcsolatom a magyar emberekkel, de feltünt ez. Es föleg ezen a websiten. Ilyent Nyugaton nem tapasztaltam.

#magyar #veszekedös #Anglia, Nemetorszag, Ausztria, Hollandia, Svedorszag, USA, Svajc, Kanada
2023. febr. 6. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindenhol vannak veszekedős, barátságtalan, rosszindulatú emberek. Mondjuk nekem elég sok kapcsolatom van a magyarokkal, ugyanis itt élek, de nem sok ilyennel találkoztam még (bár lekopogom, nem is akarok).
2023. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

1, a mostani kormány is a frusztrált emberek rossz tulajdonságait erősíti


2, borzalmas oktatás, nevelés, történelmi előzmények


3, a magyarok többsége meglehetősen lusta, egyszerű ember: gondolkodni, tenni a dolgokért nem igazán akar, inkább nagyképűsködik, más embereket próbál lehúzni a szintjére, bunkóskodik.


"Es föleg ezen a websiten."


hát ez az oldal azért elég nagy lejtmenetben van régóta. ide már lassan csak frusztrált lúzerek jönnek fel kötekedni, megnevelni a kérdezőt.

2023. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
A második jól leírta
2023. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Az ukránok még inkább és még lopásban is, ez persze nem zavar ugye...
2023. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Altalanositas. Rossz korokben mozogtal
2023. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
A "felhőtlen jólét" teszi részben ilyenné az embereket.
2023. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Mert utálják egymást és irigy egyik a másikra, ha kicsit is jobb annak, mint neki.
2023. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes,ha felmegyek pl. egy amerikai celeb oldalára,akkor egy csomó rosszindulatú beszólás van ott is helyiektől. Külföldön is éltem, mindig először barátságosabbak a külföldiekkel,aztán rájössz,hogy pontosan ugyanolyan emberek,mint itthon.
2023. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
*8 ez nem igaz, en mar nagyon regen külföldön elek,es nemcsak az elejen voltak baratsagosak az emberek,hanem evtizedek utan is kulturaltan oldjak me a felmerülö problemakat egymas között.De olyen durva hozzaszolasokat,mint a gyakorikerdesek.hu oldalon,nem tapasztaltam.
2023. febr. 8. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Te bekerültél egy jó közegbe, és ezt próbálod összehasonlítani a gyakorival ahol ritka a normális ember. Mutathatok neked én is olyan külföldi fórumot ahol hasonlóan romboló hozzászólások vannak.
2023. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!