Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire barátságtalan...

Miért ennyire barátságtalan és lekezelő a hooligans zenekar énekese? Ördög Tibor (Csipa)

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 01:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
Mert nagyképű. A színpadon tudja játszani hogy rendes,de ha lemegy koncert után nagyon lekezelő. Érdekes a zenekar többi tagja tud normális és kedves lenni....
2019. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Miből vetted észre, hogy lekezelő? Volt vele valami személyes sztorid?
2019. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mire olyan fene büszke, a zenekar is minden, csak nem rock zene. Sértegetik a műfajt ezzel a nyálas f.ssal.
2019. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Arra olyan buszke hogy valaki - a kapitalista sznob vilagban. Vagy szerinted az osszes tobbi “sztar” mi a francra olyan buszke? Feltalaltak a rak ellenszeret vagy mi?

Masreszt ha megszokod hogy allandoan rajonganak erted es minden szarral nyaggatnak - szoszerint - ebben a vilagban, akkor hirtelen te sem jopofiznal allandoan. Nem azt mondom hogy ez profi. A profi az aki minden helyzetben jol kezeli a teruletehez tartozo helyzeteket... de vajon az emberi? Ha meg nem, akkor milyen egy ember? Tudjuk? Vagy csak itelkezunk mert ohne tapasztalat a masik oldalrol de elvaras az van, hogy hogy ugraljon az a bohoc? Visszaforditom, mire fel barmi elvaras?

2019. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Mèg van olyan, hogy Hooligans? :D Mert azt hiszi, hogy egy menő zenekar tagja lehet, de szerintem már csak kis falukban tudnak nekik örülni a búcsúban, meg ilyen színvonalú rendezvényeken.. :D
2019. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
57%

5/5 rengetegen járnak a koncertjeikre.

Amúgy a kérdésre válszolva, miből gondolod, hogy barátságtalan és lekezelő? Ahányszor eddig volt szerencsém koncertek után elkapni őt, mindig nagyon barátságos, szimpatikus és laza volt

2019. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Sztem egyáltalán nem barátságtalan meg lekezelő. Talán nem az a fajta aki egyfolytában a rajongók hadában szeret fürdőzni de semmi baj nincs vele, nekem is van vele egykét közös képem. Amúgy gondolom hogy egy végigugrált koncert után nem mindig van kedve mindenkivel egyenként bájologni egy zenésznek. Nagyon sok koncertjük van és nagyon sokan mennek! Még én is fogok idén remélem.
2019. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
81%

Veletek van baj.

Nem barátságtalan és nem lekezelő.

2022. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Ha jól tudom, 8 általánosa van, ami önmagában nem lenne baj, viszont rajta azért eléggé látszik: ahogy beszél, a szókincsén.

Akik szerényebb képességekkel bírnak, de bejött nekik, hajlamosak így viselkedni. Lehet, hogy azt sem tudja szegény, hogy egy popegyüttes énekese.

2023. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Primitív senki.
2023. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!