Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az építő munkások nagy része...

Az építő munkások nagy része miért bámulja meg ennyire a nőket és szólogat be nekik tök mindegy hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Csinosnak sem kell lennie a nőnek, elég ha arra van dolgs és elmegy az építkezés mellett. Engem az 50+-os csávók hívtak oda magukhoz amikor 16 voltam... Ha nyáron egy sima rövid nadrág van rajtam, nem pi.csagatya, akkor is úgy megnéznek hogy egy utolsó k.urvának érzem magam... Nagyon kellemetlen.


Egyiknek sincs felesége, barátnője, mindegyik szűz, hogy így beindul bármilyen tinire meg felnőtt nőre?


2023. febr. 6. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nehéz fizikai munkát végeznek és így engedik ki a gőzt. Engem valahogy sose zavart.
2023. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
A nők miért foglalkoznak állandóan az építőmunkások beszélgetésével ?
2023. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó,mondjuk érdekes tud lenni,mikor az egyik azt orditja,hogy megbcna,a másik meg,h túl sovány vagyok ő nem bxna meg. :D De szerintem tök vicces és sztem a felét se gondolják komolyan. Lehet ott dolgoznék 40 fokban pl nyáron nekem is felforrna az agyam.
2023. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én írtam azt, hogy mert ennyi örömük van az életben.

És ezt egyáltalán nem degradáló kommentnek szántam, nekik tényleg ennyi jutott, hogy szar a munkájuk, de közben leshetik a nőket - már, aki a nőkre gerjed - és kimondják, hogy de megbasznák, vagy utána füttyentenek egyet. Engem se zavart soha. Pláne, mikor valami nagyobb építkezésen a magasból kaptam meg a füttyszót, mondom onnan a távolból minden nő jó nőnek tűnhet.

De ha utat javító, vagy kádárkockát festő munkásokról van szó, akkor is, ez ellen simán lehet védekezni egy fülhallgatóval (amit én az emberi hülyeség ellen használok, meg, hogy ne szóljanak hozzám), máris nem hallom, plusz sosem indult még rám építőmunkás. Csak jelezte, hogy jó nőnek tart és megbaszna. Ami nem is nekem szólt első sorban, hanem inkább a munkatársainak próbálgatta bizonygatni, hogy ő mekkora hím. Akiket ez zavar, azoknak mondanám el, hogy én már voltam megerőszakolva, és nem egy ilyen építőmunkás által, hanem egy ismerősöm által. Innen tudom, hogy azok, akik az utcán beszólogatnak, füttyögnek, stb., nagyjából ártalmatlanok.

De még mikor tizenévesen (még az előtt, hogy kinőtt volna a mellem meg a seggem) füttyögtek munkások, volt, akinek visszakiabáltam, hogy hát jöjjön le. Lejött, sörrel kínált, amit visszautasítottam, kicsit beszélgettünk, majd felment. Még ő is mondta, hogy fentről nem látszott, hogy ilyen fiatal vagyok, ha tudta volna, hogy még szinte gyerek vagyok, nem csinálta volna, stb.

2023. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi probléma az, hogy túl kevés nő dolgozik építőmunkásként. És közülük is nagyon kevesek szológatnak be a férfiaknak az utcán, ilyeneket például:"Huuuuuuuu, de lepipantanálak.", vagy "Nem akarsz benyalni nagyfiu ?". Ezen kéne inkább változtatni.
2023. febr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Ezen amúgy tényleg gondolkodtam,mi lenne a reakció,ha egyszer megállnék egy aszfaltozásnál,kinéznék egy munkást és ilyeneket kiabálnék oda:D Vannak is munkás férfiak,témyleg,mi lenne a reakció?
2023. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!