Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek nevezik azt, ha valaki...

Minek nevezik azt, ha valaki egy aktuális élethelyzet/lelkiállapot miatt úgy viselkedik, ami egyáltalán nem jellemző rá, csak azért, hogy ne olyan legyen amilyen?

Figyelt kérdés
Egy példa. Valaki a megszokásai híve. Minden nap, mindent ugyanúgy csinál. Aztán egyik napról a másikra válltoztat valamit. Később a válltozás viszatér a rended kerékvégésba, de egy ideig olyanokat csinál, amit amúgy nem szokott.
2023. febr. 9. 13:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én minden szót értettem amit a 9-es írt.
2023. febr. 9. 16:12
 12/18 anonim ***** válasza:

12, egyébként te még csak fröcsögtél itt, hasznosat nem írtál. Ha már olyan mérhetetlenül nagy a tudásod, mi lenne, ha esetleg meg is osztanád másokkal?

Vagy csak a mások lehülyézése megy, az, hogy valami hasnzálhatót is mondj, az már nem?

2023. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
13: oh tiszteletre méltó dr.lîbæ. de hát hogy is van ez, először nem érdekelnek a tények. Utana no comment, utána sértegetni akarsz, de az se megy, mert te csak 1 bites vagy. Utána okoskodni akarsz a Kiskegyedből. Most meg magyarázatot követelsz. Neked kezelés kell, nem net. Kifordított bohóc sapka vagy.
2023. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hmhm, lehet, hogy meguntam a kötözködésedet és a többedik fröcsögésed után gondoltam rákérdezek mégis mi az a végtelen bölcsesség aminek birtokában ennyire magabiztosan ontod a semmit magas lóról. A végén még kiderül, hogy a homo sapiens képes reagálni dolgokra. Durva lenne...


De mondom, ha te ennyire tudod a tutit, miért nem osztod meg velünk? Úgysem ártana így az 5. válaszod magasságában esetleg a kérdésre is válaszolni, elvégre elvileg ezért vagyunk itt.

2023. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
14: ja tudom, ez volt a no comment 2 :D
2023. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
14: az enyém a 4-es, számolni se tudsz
2023. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem a komment számozására, hanem a darab mennyiségére mondtam, hogy 5. Ami ugyan akkor még nem volt 5, de nem véletlen írtam, hogy "úgy... magasságában", azaz körülbelüli értéket írtam.


De ok, mindegy. Idejöttél, böfögtél kettőt, jólvan, büszke lehetsz magadra, szétspameltél egy kérdést. Most biztos nagoyn produktívnak érzed magad.


Bocs Kérdező, hogy etettem ezt a trollt. De a lényeget leírtam a 3as és 9es (számozású) válaszomban. Más meg ugye nem válaszolt érdemben:/

2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%
Bohóc
2023. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!