Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak ha egy gyerek nem kap megfelelő figyelmet?

Figyelt kérdés
Ha valakivel például nem annyit foglalkoznak a szülei/testvérei mint amennyire neki szüksége lenne. Ilyenkor milyen hatással lesz ez a jövőjére, és milyen lehet egy ilyen ember ha már felnő?

2023. febr. 1. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Magába forduló, bűnözői életmód, zárkózottság.

Nagyjából ezek voltak a tapasztalt problémák az életem során, ismerősök között, akik korán börtönbe kerültek.

2023. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

6 év alatt? Nem alakul ki a biztonság érzete, egy fals pótlékot alkot >>> személyiségzavar, nem gyógyítható


6 év felett >>> csak szociopata

2023. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
KNem/nehezen apcsolódik másokhoz, nem fejlődik jól a kommunikációja, a gondolkodása is beszűkül.
2023. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szemelyiseg fuggo.. van aki befordul van aki meg keres mashol figyelmet, tarsasagot. Ami lehet jo is meg rossz is
2023. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Életen át lesz figyelemhianyis szerezethianyos. Allandoan arra vágxakozik majd es soha nem érzi hogy kapná. Örök nyugtalanság
2023. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Hat azert nem torvenyszeru.. nalam pl ugy jott ki, h sokkal szorosabb a kapcsom a baratokkal, figyelmesebb vagyok a bnommel mint masok (mindig megkapom toluk)
2023. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Kevesebbet fog kihozni magából vagy nehezebben, mint amire egyébként képes lenne.


Mindenkin máshogy jön ki az elhanyagolás. Velem nagyon sokat foglalkozott anyukám, nagyon sokat tanultunk együtt, megtanított jegyzetelni, dolgokat elsajátítani meg egy csomó praktikus dolgot. Elég magasan képzett szakember lettem azóta és azóta is szeretek tanulni. Szerintem ha elhanyagoltak volna, nem lettem volna később magamtól képes arra, hogy eljussak ide a karrieremben.

2023. febr. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam az volt, hogy egy idő után már meg sem próbáltam elmondani pl. a szüleimnek, hogy mi volt, hogy volt, hogy alakultak a dolgaim. Vagy rám se b...sztak, mert hogy a kistesónak ma bújt ki az első foga, az ezerszer fontosabb volt nekik, és utána is mindig mindenben fontosabb volt. Jó, ha ilyenkor van valaki, akihez "csapódni" tud az a gyerek, én pl. a szomszédban lakó barátnőm anyukájának kb. mindent elmondtam, sok bíztatást, megértést kaptam tőle, és nagymamámtól is.
2023. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját osztálytársaimról tudom állítani ők milyenek voltak.Otthon szart rájuk a szülő magasról ezért az iskolában akartak figyelmet kapni.Órán ők voltak a leghangosabbak(nem jó értelemben),bármit megtettek,hogy akár 1 perc figyelmet is kapjanak,pofákat vágtak állandóan,a folyosón köszöntek a nagyobbaknak,mert ők "ismerik" őket közben a nagyobbak azt se tudták kik ők és nem is köszöntek.
2023. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!