Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konfliktuskerülő ember vagy,...

Konfliktuskerülő ember vagy, vagy inkább beleállsz akkor egy konfliktushelyzetbe, ha kell?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Beleállsz a konfliktusba
Kerülöd az ilyen helyzeteket
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Az élet minden területén beleállok, kivéve párkapcsolatban. Nem azért mert papucs lennék, csak nem szeretek nőkkel vitatkozni. Egyszer elmondom a véleményem, aztán hátat fordítok.
2023. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

kerülöm, és sok problémám van ebből.. utálom ezt magamban :(

24/F

2023. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő igaz. Konfliktuskerülő vagyok, de ha kell, akkor beleállok.
2023. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, kerülöm, ha fontos, "beleállok". Számomra a "beleállás" elég agresszívnak hangzik. A Konfliktusokat általában nem úgy óhajtom megoldani, hogy áttuszkolom a magam igazát, hanem konszenzusra, vagy közös kompromisszumra törekszem.
2023. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a probléma mértékétől függ. Ha jelentéktelen a probléma, akkor kerülöm a konfliktust mert nincs nagy jelentősége, hogy nekem vagy a másiknak van igaza. Ha komolyabb dolog, pl egy komolyabb döntést kell meghozni, ott beleállok, mert annak hosszútávú hatásai vannak.
2023. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyik sem. Felesleges vitákba nem megyek bele, de ha bajom van megmondom, beleállok. De kultúrált módon, észérvekkel. Nem volt sok konfliktusom, de nem is érzem hogy bármiben el lenne nyomva a véleményem.
2023. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A konfliktustól függ, ha úgy látom nincs értelme, akkor nem fogok erőlködni,


de probálom erőltetni néha, mert kisebb koromban rossz berögzülések miatt kerültem a konfliktusokat csak azért, hogy elkerüljem a stresst, de ez nem jó mára már világos

2023. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

195cm/100kg és erősen konfliktuskerülő. :D

Besz.ri vagyok, na.

Ellenben elvileg nagy partiarc.

2023. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy mi a konfliktus tárgya, annak helyszíne, illetve résztvevői, szóval mindkettő tud rám is igaz lenni.

Viszont, úgy gimi közepéig, határozottan konfliktuskerülő voltam.

2023. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beleallok, de nem vagyok nagy szajkarates. Elmondom en mit gondolok es ennyi. Ha o mashogy az nemerdekel.. ok csa. Ha meg nem all le akkor megkerdezem h melyiket valasztja? Lejatszuk vagy leszakad rolam? De kb mindig el is megy a kedvuk a vitazgatastol 😀 csak 1x volt h na gyere
2023. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!