Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi nyomorult...

Miért van ennyi nyomorult ember, aki felveszi a telefont és nem szól bele?

Figyelt kérdés
Ha engem keresnek, felveszem, "Háló tessék", vagy valamit mondok. Egyesek meg felveszik és nem képesek beleszólni.
2023. febr. 9. 13:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%
ok
2023. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%
Én meg megvárom hogy a másik mutatkozzon be. Ő keres engem, nyilván tudja hogy én ki vagyok. Szeretném én is tudni hogy ki a másik.
2023. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem szólsz bele előbb te?
2023. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
61%
Az élet nagy problémái...
2023. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
14%

Na, megtaláltuk ezeket az embereket, kedves kérdező :)


Amúgy nyilván bemutatkozok, elmondom ki vagyok, mit akarok, de rohadt idegesítő, hogy más még csak bele se vakkant a telefonban, fogalmam sincs, hogy csak felvette és a kezében tartva lesi, vagy már a füléhez emelte és mondhatom amit akarok...

Komolyan ennyi ész kell ehhez??

2023. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
74%
Csak jogos gyanakvás eredménye az utóbbi évek telefonos csalásai nyomán. Ha valakit felhívsz elmondod ki vagy, mit akarsz. Ha ez nem tetszik, ne telefonálj.
2023. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
21%

#5

Miért “lesné” miután felvette? :D

És ez nem “ész” kérdése, a lakásomba se engedek be senkit csak mert kopogott, előbb kinézek hogy ki az, ha idegen akkor megkérdezem mit akar, stb. Ez ugyanaz. A hívó tudja hogy én ki vagyok, minimum hogy kezdésként ő is elmondja hogy ki ő és mit akar tőlem.

2023. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha keresek valakit, köszönök, bemutatkozom és ugyanazzal a levegővel - szükség esetén - elmondom, hogy ki vagyok és kit, miért keresek!

Minden más ezután következik!

Ha életben zajlik le valami, akkor is én megyek oda valahová, én megyek be valakihez, én kérek - szükség esetén - bebocsájtást, én köszönök a helyszínen tartózkodó(k)nak és én mondom el - szükség esetén, - hogy kit, miért keresek.

Nyilvánvaló, hogy egy üzletbe belépve vannak kihagyható lépések, amelyeket ki is hagy az jól nevelt ember is, de a belépést követő köszönés nem tartozik ezek közé.

A kelletlenül másokat zaklató szándékú emberben pedig igenis legyen annyi, hogy köszön, bemutatkozik a telefonba és elmondja, hogy kit, miért keres, - ő akar tőlem valamit és nem én tőle!

A tilosban járó ember pedig hadd legyen csak bizonytalan, hogy jó embert zaklat-e vagy sem, - a tisztességes szándékú embernek pedig természetes a jól nevelt viselkedés! Aki a kommunikáció ennyire alapszintű szabályaival nincs tisztában, az pedig ne erőltesse azt!

Normális ember számára nem bonyolult ez!

A nem normális pedig nem érdekel!

2023. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ezek legtöbbször ilyen tukmálós telefonok, hogy valami kihagyhatatlan ajánlatuk van számodra, vagy ingyenes egészségi vizsgálatra hívnak, vagy efféle.

Ha nem jelzi ki a számot, akkor csak egy hallót mondj. Ha erre semmit se szól, tedd le és aznap többet ne vedd föl a számkijelzés nélkülit.

2023. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%
Többször volt olyan, hogy ismerősöm hívott, felvettem, egyből mondtam, hogy helló, vagy valami, majd csend. Egyszercsak megszólalt, aztán kiderült, hogy ő nem hallotta, hogy szóltam, várt, én meg ugye szóltam és szintén vártam.
2023. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!