Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvertek és teljesen kirabolt...

Megvertek és teljesen kiraboltak az utcán. Szerintetek mit kellett volna tennem? 17/f

Figyelt kérdés

A barátaimmal nyáron fociztunk, már sötétedett mikor elindultam haza. Egy eldugottabb parkos részen voltam majd megjelent két kisebbségi. Közülük egyik jóval korosabb volt és sokkal nagyobb is hozzám képest, a másik hasonló korú mint én. Utánam szóltak hogy jó a göncöm... Drága ruha volt rajtam, egy Real Madrid mez, Nike sportcipő fehér sportzoknival, meg volt nálam egy hátizsák is. Probáltam futni de kivoltam fáradva, ők hamar utolértek, földre rántottak és megfenyegettek hogy vegyek le mindent. Teljesen be voltam rezelve. Felpofoztak mert ellenálltam és késöbb is kaptam párat mert nem akartam levenni a gatyámat, ezután többször a képembe köptek amiből kaptam a számba is. A t*tves mocskok elvették a ruháim meg a hátizsákom amiben az értékeim voltak, majd elfutottak és otthagytak zokniban. Elrejtőztem és próbáltam összeszedni magam, mert kikészültem, sírtam a sokktól és nem tudtam hogyan fogok hazamenni. Hiába volt nyár, vacoktam. Később csak elindultam egy közelben lakó ismerősömhöz. Útközben egy fiatal 4 fős társasággal találkoztam, akiktől azt hittem segítéget kérhetek. Nagyon rossz volt mert már messziről is kinevettek, mikor vették elő a mobilokat és kezdtek fotózni felvettem a nyúlcipőt. Amikor odaértem a panelben lakó osztálytársamhoz, felcsöngettem, majd aznap este ott aludtam, másnap reggel a szüleim jöttek értem.

Én közepesen magas és vékony testalkatú, visszahúzodóbb, csendesebb vagyok. Soha nem verekedtem, még suliban sem.

Mással is történt hasonló eset? Milyen tapasztalatod van a romákkal?



2023. febr. 10. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Hívni a 112 - t amilyen gyorsan csak lehet.

Pontos személyleírást adni stb.

De ez a kérdés sem valós.

Azt nem értem hogy valaki miért tölti azzal az idejét hogy ilyen kitalált történeteket gyárt ide.

2023. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

Ujabb generàciò..

Engem 2x probàltak kirabolni

1x mèghozzà a vasùton sètàltam àt ès messzebbröl kiabàl i kis tetû hogy mindent adjak neki oda ès egy kis bökôvel hadonàszott

:D màig örömmel gondolok vissza ugyanis abba a pillanatva lehajoltam ès szedtem a vasùti követ ès megsoroztam nagyon..

Ô szaladt el èn meg utánna ès adj neki :D szegyèn nyomorèk cibbony legalàbb 100m szaladt a sineken mire ràjött hogy lekène hogy tèrjen hogy ne tudjam dobàlni :D

2x. Pedig egy kocsmàba jött oda hozzà k 2 cigubigule szintèn valami kis sz@r bökôvel kivettèk a zsebböl hogy nekik az is van..a cimboràm rámmosolygott csak

Kjcsattant a vipera 2-2végighuztunk a làbukon ès mèg bocsànatot is kèrtek

Èn balhès voltam mindig ès elèg vegyes környèkröl..cigànybol kevesebb volt inkàbb a vad szerbek

Na pl velük szembe nemsok mindent lehet tenni mindig nagy bandàkban leptek meg

Ès csak sanyargattàk a jònèpet

Azok ellen mondhatnàm talàn valami fegyvert..de az a helyzet higy nàluk is lesz de hàlisten vége a 90es èveknek

Most megint a cigànyok a gond de azok piskòtàk

Javaslom ha olyan a környèked hordj magadnàl viperát ès minnèl kevesebben tudjanak arrol hogy van nàlad ha helyzet van egggyàltalàn ne habozz

Csak bassz a combjukra egy nagyot vagy a tèrdükre ès lèpj le

Vagy esetleg a paprikaspray

De paprika legyen ne valami szar csak bigyàzz hogy ne kapj belôle

Vipera jòbaràt ilyenkor

A galàdabb ciggonyok màr a hangját is ismerik ès tovàbbàlnak

2023. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Nàlatok ilyenèrt mûködik a 112?:D itt szinte kinevetnek

Max falunelyen ahol van 2-3cigànytelep ott tudnak akàrmit kezdeni a rendôrök

2023. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Nagyobb tőr/kés megoldás lehet,egy 40 rugóért már jóféle kisebb tőröket kapni. Engem is megtámadtak tavaly,kora este kocsiban voltam,lámpánál álltam.Fel tépték az ajtómat és kést rántott elő hogy adjak oda mindent ami nálam van. Tőröm ülés alatt volt,kiszálltam és elővettem a hátam mögül. Nyomban elszaladt a gyerek,pedig vagy 20kg-val több volt.
2023. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
63%
Szerintem ügyes voltál. Az a lényeg, hogy volt hol aludnod és nem késeltek meg. Az ilyen helyzetek teljesen kiszámíthatatlanok. A legjobb ha próbálsz nyugodt maradni és magabiztosnak látszani. Ha elfutsz vagy látszik rajtad, hogy félsz, akkor préda szerepbe kerülsz és nagyobb az esélye hogy megtámadnak. Persze sose lehet tudni. Ha vernek és erősebbek nálad, akkor sose üss vissza, mert azzal csak hergeled őket. Engem még sosem raboltak ki, de volt hogy egy banda elkezdett kötekedni éjszaka és megijedtem, de próbáltam leplezni, határozottan válaszoltam és végül ott hagytak.
2023. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok balhés,de tudjátok mi a legjobb fegyver ilyenkor?

Egy maroknyi kő,hidd el,ha egyszer kell használni,és biztos nyoma marad :D

Ilyen esetben maximum elő veszed a telefonod,és hívod a 112,és utánna levideózdod.

Ilyen esetekben nem árt egy bicska,használni nem kell,csak csúnyán kell tekinteni és már a csávó össze csinálja magát😀

2023. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez van?

Miért teszek bele ilyen lőszert?gondolom mert ha használni kell nemakarok vele agyonlőni senkit..

Gázriasztó? Fogalmam se nincs az mit tud vagy mit nem

És ugye ha a másiknál teszemazt igazi fegyver van nem riasztò..?

2023. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Jah értem. Valahol hallottad ezt a kifejezést de fogalmad sincs mit takar. Javaslom olvass utána kicsit.

Teszem azt a másiknál taktikai atombomba van akkor mit lesz? Hagyjuk már... 😅 A kérdezőnek bőven elég lenne egy gáz vagy pepper spray. Amúgy is kamu ez a történet.

2023. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Ja biztos “kamu”a story meg mert ugye pisztolyhoz jutni is lehetetlen

És a fekete kemény gumis/műanyag szerű golyò is az :D

Nemhiszek akkor a szememnek

2023. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Éles lőfegyverbe minek teszel gumit? Tényleg komolyan kérdezem.

Vannak erre kifejezetten gumilövedék lövésére alkalmas eszközök. Ezek gáz riasztó besorolásúak és bármilyen meglepő még legális viselési engedélyt is kapsz rá. És igen ebbe bele tudsz tenni "fekete műanyag szerű golyókat" is amit tölténytől függően 50-100+ Joule energiával tudsz kilőni. Ezek az un. less lethal azaz nem halálos eszközök csoportjába tartozik. Mondom hogy olvass utána mielőtt hülyesègeket kommentelsz.

2023. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!