Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvertek és teljesen kirabolt...

Megvertek és teljesen kiraboltak az utcán. Szerintetek mit kellett volna tennem? 17/f

Figyelt kérdés

A barátaimmal nyáron fociztunk, már sötétedett mikor elindultam haza. Egy eldugottabb parkos részen voltam majd megjelent két kisebbségi. Közülük egyik jóval korosabb volt és sokkal nagyobb is hozzám képest, a másik hasonló korú mint én. Utánam szóltak hogy jó a göncöm... Drága ruha volt rajtam, egy Real Madrid mez, Nike sportcipő fehér sportzoknival, meg volt nálam egy hátizsák is. Probáltam futni de kivoltam fáradva, ők hamar utolértek, földre rántottak és megfenyegettek hogy vegyek le mindent. Teljesen be voltam rezelve. Felpofoztak mert ellenálltam és késöbb is kaptam párat mert nem akartam levenni a gatyámat, ezután többször a képembe köptek amiből kaptam a számba is. A t*tves mocskok elvették a ruháim meg a hátizsákom amiben az értékeim voltak, majd elfutottak és otthagytak zokniban. Elrejtőztem és próbáltam összeszedni magam, mert kikészültem, sírtam a sokktól és nem tudtam hogyan fogok hazamenni. Hiába volt nyár, vacoktam. Később csak elindultam egy közelben lakó ismerősömhöz. Útközben egy fiatal 4 fős társasággal találkoztam, akiktől azt hittem segítéget kérhetek. Nagyon rossz volt mert már messziről is kinevettek, mikor vették elő a mobilokat és kezdtek fotózni felvettem a nyúlcipőt. Amikor odaértem a panelben lakó osztálytársamhoz, felcsöngettem, majd aznap este ott aludtam, másnap reggel a szüleim jöttek értem.

Én közepesen magas és vékony testalkatú, visszahúzodóbb, csendesebb vagyok. Soha nem verekedtem, még suliban sem.

Mással is történt hasonló eset? Milyen tapasztalatod van a romákkal?



2023. febr. 10. 13:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Glock 22

Cz p7

Mindenfèle engedèly nèlkül hordjuk magunkal ènis a baràtnôm is habàr ôt nehèz volt ràvenni de amikor törtènt a gyògyszerèsznôs incidens meggondolta magàt

Szerbiàban vagyunk hatàrmenti vàrosban szerintem ez elèg indok hogy fegyvert keljen hordani

Aki pedig nemèrti az összefüggèst

Pàr èv mùlva megèrtitek :D ti is telelesztek euròpa szabad nèpével

Ezekkel a tetû semmirevalò sz@revô g@nè g3ci nèppel…a migrànsokkal…ès ha olyan jòlmegy nálatok is mint itt akkor a rendôrök vèdeni fogjàk ôket ès rohadtul csak akkor avatkoznak be ha màr nagy baj van ès aztis csak làtszatbol…

Ès kedves erôsködô akiszerint ez az egèsz összefèrhetetlen

Taktikai atombombát nem..,nemvalòszínû hogy elôvesznek

Viszont fegyvert..javarèsz kèzben hordja mint a homoklakòk a filmekben..ès igy elô sem kell venni mert màr ottvan

Puska,pisztoly hangtompítva is nappal ès èjjel

Erdôben vàrosban faluban…

Szòval aki a helyemben lenne ès lenne fegyvere biztos hogy hordanà azt ha szabad ha nem…

Aki viszont ebben az egèszben kètelkedik keressen meg privàtban

Eggyeztetünk egy hetet amit èn fizetek ès annyi lesz a kikötèsem hogy autòval elviszem 3-4helyre ès kèrem..,sètàlgasson egy òra hosszat közöttük

2023. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21:

Szerbiában nem olyan szigorú a fegyvertörvény, mint Mo-on? Itt 2-8 év jár fegyverrel lőszerrel való visszaélésért.

2023. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
50%
Kocsis ostor nagyot csap és legális
2023. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!