Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvertek és teljesen kirabolt...

Megvertek és teljesen kiraboltak az utcán. Szerintetek mit kellett volna tennem? 17/f

Figyelt kérdés

A barátaimmal nyáron fociztunk, már sötétedett mikor elindultam haza. Egy eldugottabb parkos részen voltam majd megjelent két kisebbségi. Közülük egyik jóval korosabb volt és sokkal nagyobb is hozzám képest, a másik hasonló korú mint én. Utánam szóltak hogy jó a göncöm... Drága ruha volt rajtam, egy Real Madrid mez, Nike sportcipő fehér sportzoknival, meg volt nálam egy hátizsák is. Probáltam futni de kivoltam fáradva, ők hamar utolértek, földre rántottak és megfenyegettek hogy vegyek le mindent. Teljesen be voltam rezelve. Felpofoztak mert ellenálltam és késöbb is kaptam párat mert nem akartam levenni a gatyámat, ezután többször a képembe köptek amiből kaptam a számba is. A t*tves mocskok elvették a ruháim meg a hátizsákom amiben az értékeim voltak, majd elfutottak és otthagytak zokniban. Elrejtőztem és próbáltam összeszedni magam, mert kikészültem, sírtam a sokktól és nem tudtam hogyan fogok hazamenni. Hiába volt nyár, vacoktam. Később csak elindultam egy közelben lakó ismerősömhöz. Útközben egy fiatal 4 fős társasággal találkoztam, akiktől azt hittem segítéget kérhetek. Nagyon rossz volt mert már messziről is kinevettek, mikor vették elő a mobilokat és kezdtek fotózni felvettem a nyúlcipőt. Amikor odaértem a panelben lakó osztálytársamhoz, felcsöngettem, majd aznap este ott aludtam, másnap reggel a szüleim jöttek értem.

Én közepesen magas és vékony testalkatú, visszahúzodóbb, csendesebb vagyok. Soha nem verekedtem, még suliban sem.

Mással is történt hasonló eset? Milyen tapasztalatod van a romákkal?



2023. febr. 10. 13:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Oké,de monddom énis..

Mert ezek vannak..

2023. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Vajon az egyik válasz miért lett törölve? Nem volt benne semmi szabályszegő. 🤦
2023. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Velem regen tobbszor volt ilyen, evekig "gettoba" laktam, de mar 15 evesen kuzdosportoltam. Nagyreszt megoldottam.. persze volt h nem. En nem csinaltam belole ugyet mert megszokott volt. Nem art onvedelmet tanulni, edzeni jarni. Foleg ha ferfi az ember
2023. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

10-es: rosszul tudod.

Gumilövedékesre nem kaphatsz viselési engedélyt, csak otthon tarthatod.

Van gázpisztoly, amibe bele lehet erőszakolni, de abba sem teheted, ha a rendőr így találja nálad, bajban leszel.

Egyébként pedig pár hónapja volt hír, hogy nem lehet már gumilövedékest árulni. A meglévők maradhatnak, de újet nem adhatnak el.

2023. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Teljesen illegálisan van ami van…

Igyis-ugyis meghurcol érte a rend őre

De ugye ha nem vagy hülye akkor mint nagyon sok más..működik

2023. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

1-es,miből gondolod,hogy kamu?

Nem kívánom,hogy ilyenben legyen részed,nekem is volt hasonló,mint a kérdezőnek.Sajnálom a normális romákat is,akik az ilyen férgek miatt szívnak.

2023. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azért igazadvan

Lehet különbséget vonni a ROMA és a CIBBONY között…

A cigány az mindenhol mindenképp bármelyik etnikumban cigány

2023. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

1. Nem illegális mert gáz riasztó besorolásúak. Ergo kaptál rá viselési engedélyt.

2. Nem kell "beleerőszakolni" mert erre gyártották.

3. Újonnan gyártott gumiképes fegyvert nem lehet gáz riasztóra vizsgáztatni csak muzeális besorolásra.

2023. febr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerelt gumis az élessel esik egy megítélés alá.

Gáz-riasztóban a csőbe akadály van beépítve, hogy nem lehessen lövedéket kilőni vele. Némelyiknél a gumilövedék elcsúszik mellette, ezeket árulják "gumibarát"-ként. A saját telkeden használhatod így, de közterületen nem.

Ha a rendőr igazoltat, ellenőrzi ezt is, kiveszi a töltényeket a dobból és a csőbe is belenéz.

2023. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2023. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!