Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Suzukiban betanuló vagyok, és aki betanít engem nagyon bunkó velem. Szoktak jönni trénerek, akik mindennap jönnek, és megkérdezik minden rendben van? Nem merem elmondani a véleményem, félek kirúgnak

2023. febr. 10. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, azért nem rúgnak ki senkit, mert elmondják a véleményüket, persze ha rosszul fogalmazol vagy rossz a hangsúly, akkor unszimpatikussá válhatsz. Ha nem állsz ki magadért, akkor mindig is bunkózni fognak veled, nem csak ők, minden munkahelyen van 1-2 fasz vagy liba, akik azt hiszik, hogy ők szarták a spanyolviaszt.
2023. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A feladatod az, hogy betanulj, nem mások minősítése.
2023. febr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos az a helyzet amit az utolsó ír.Ha panaszkodsz a kollégádra,az őket nem igazán fogja érdekelni.Okosnak kell lenned,és kiállnod magadért.Nem egy ilyen kollégán vagyok túl.
2023. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!