Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1 éve nem tudok kiverni egy...

1 éve nem tudok kiverni egy embert a fejemből, és már felemészt. Mi folyik itt?!

Figyelt kérdés

Ez az egész olyan megmagyarázhatatlan, indokolatlan, és hülyeség. A neten megismertem egy lányt, kedveltük egymást stb... ami elég fura mert alapból nem kedvelem az embereket, se az idegeneket. Két héten át tök jól elvoltunk, aztán összvesztünk, letiltott és ennyi, itt véget is ér a történet. Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva ahogy letiltott mintha egy darabot kitéptek volna belőlem, hónapokon át olyan mélyponton voltam mint soha eddigi életemben. Úgy fél év után jobb lett minden, de nem telik el nap, vagy óra, hogy ne lenne a fejemben. Néha csak ott van, néha hiányérzet van, néha meg random változik a hangulatom össze vissza vidámból szomorú, abból megint vidám aztán depis stb... 1 év telt el, és ugyan már jobban vagyok, de amikor azt hiszem minden jó és teljesen jól vagyok akár hetekig utána pff megint kezdek vissza esni.


Voltak barátnők az éltemben, voltam már szerelmes is, egyik sem viselt meg ennyire, sőt, még csak közel sem, és nem értem mi a franc folyik itt. Ennek semmi értelme. Azok viselkednek így akiknek több éves kapcsolat ér véget, vagy még annál is komolyabb, nem egy ilyen 2 random ember chatelnek aztán tiltják egymást...



2023. febr. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a lány miatt változik ennyire a hangulatod. Nincs valamilyen mentális betegséged, amiről nem is tudsz? Nagyon szerethetnél már kötődni valakihez, azért visel meg. Most mondhatnám, hogy kezd új lappal, ismerkedj, csak nem tudom, ilyen lelki állapotban, lenne-e kedved hozzá? Mert annak sincs értelme, hogy ráerőltesd magadra, az az ismerkedésre is kihatna.
2023. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy ez előtt semmi bajom nem volt. És egyáltalán nem akartam senkihez kötődni, már tökre felkészültem hogy egyedül öregszem meg és teljesen okés voltam vele, nem is akartam párkapcsolatot egyáltalán... sose volt semmilyen mentális betegségem ez előtt, ezért nem értem hogy mire fel ez az evezés lefelé az őrület folyóján hirtelen...
2023. febr. 11. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kötődő típus vagyok, kapcsolatban meg megszállott és paranoiás.


Nekem viszont segített, hogy azt a bizonyos személyt kitöröltem, mindenhonnan, ahol kapcsolatot létesítettünk.

2023. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet megérintett lelkileg ott ahol más még nem tudott.

Vagy másik lehetőség, hogy játszadozott veled amíg kedve tartotta, majd kivágott, mint macskát xarni - vannak akik erre izgulnak-.

Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen degeneráltól.

2023. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!