Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Jeffrey Dahmer...

Szerintetek Jeffrey Dahmer milyen lelkületű ember ?

Figyelt kérdés
Hogy volt képes ilyen sok kegyetlenkedésre nagyon brutális és ijesztő hogy milyen emberek élnek közöttünk nem?
2023. febr. 11. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hogy mit lehet erre mondani; a rosszak között is a legrosszabb volt.

Sokan jönnek azzal, hogy az ilyeneknek szomorú gyerekkoruk volt, de véleményem szerint ez teljesen, 100%osan irreleváns. Vannak emberek, akiknek az elméje nem úgy működik, mint a többieké, ebből kifolyólag pedig nem is érthetjük meg őket.

2023. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen sokmindenkinek van rosz gondolata de nem jelenti azt hogy végre is hajtja azokat hát itt a példa hogy bizony van aki megis teszi nem hesegeti el magától a rosz gondolatokat
2023. febr. 11. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szinte az összes sorozatgyilkosos, gyilkosos dokut megnéztem netflixen.

Neki nem is volt olyan nehéz gyerekkora, mint a többségnek, de szerintem ez béna kifogás, nekem is nehéz gyerekkorom volt és biztos vagyok benne hogy nem én vagyok az egyetlen, mégis viszonylag kevés sorozatgyilkost ismerek a környéken. Sok a drogos mégtöbb az alkoholista mégsem gyilkolnak mind.

Szerintem ez nagyrészt személyiségfüggő, kell valami hozott/veleszületett dolog, ami aztán a környezet hatására aktiválódik. Nála alkoholproblémák voltak, homoszexualitás miatti bűntudat/szégyen stb.

Azért vannak dolgok amikre kívülről nem látni rá.

Ha rólam készülne dokumentumfilm nagyon uncsi lenne: "mindig jó tanuló volt, kissé zárkózott, rendes munkája volt, boldog házasság, gyerek, káros szenvedélyektől mentesen élt, bár gyanakvásra adhatott volna okot hogy egyesek szerint nem mindig köszönt (!!!)" De a felszín alatt rengeteg sérülésem van, elképesztő szorongó típus vagyok, nagyon sok munka volt hogy eljussak olyan szintre hogy jobban tudjam leplezni a furcsaságaim és kevésbé lógjak ki a sorból.

Beteg volt az agya az biztos.

2023. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát elég durva lelkületű...

Az ilyen emberekben azért mindig ott van a csíra a gonosztettek elkövetésére születésüktől fogva,akkor is,ha sanyarú gyerekkoruk volt.Mert ha csak utóbbi számítana,akkor rengeteg ember lehetne ugyanilyen kegyetlen.

2023. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Olyan mint én.

Komolyan mondom.

2023. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó lelkű, példaértékű úriember volt
2023. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvalóan nagyon beteg lelkületű volt, valami nagyon nem volt rendben a fejében. Erre jöttek még rá a körülmények, az, hogy nem volt senki, aki igazán mellette lett volna és neki erre igénye lett volna. A szülei is nyilván hibáztak pár dologban, nem vették észre időben a bajt, pedig ők voltak akik segíthettek volna rajta abban a 9 évben, amikor az első gyilkosság után nem ölt. Persze ahogy ő is mondta, a felelősség az övé, de azért tehet róla a környezete is, hogy ezek a dolgai a felszínre törtek. Nyilván már kiskorában is benne volt a vágy, azért érdekelték a döglött állatok. Szerintem neki valami sebésznek kellett volna tanulnia, ahol kiélhette volna a belső szervek iránti érdeklődését és pont az ellenkezője lehetett volna, mert életeket menthetett volna vele. A többség undorodik az ilyen dolgoktól, szóval előnyt is lehetett volna csiszolni belőle, csak ahhoz akaraterő és kitartás kellett volna, az meg neki valószínű nem sok volt.
2023. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Az utolsóval majdnem.teljesen egyet értek.

Én is arra gondoltam, hogy neki valami olyan szakma,foglalkozás kellett volna, ami,kapcsolódik a képzeleteihez...DE!


Dahmer úgy tekintett pl. egy szervre, mintha te férfiként meglátnál egy számodra jó nőt, egy feszes és formás popót, szép kerek cicit, csókos szájat..stb.

Ha te ilyet látsz, akkor van olyan is hogy a véreda fejedből lentebb ármalik a lábad közé :D és történik ez az a gatyádban..


Nah, Dahmernek ilyen volt egy bél..egy vese, egy szív... :D

szóval nem biztos az, hogy a sebészkedés jó irány lett volna.


Én arra is gondoltam, hogy lehetett volna balzsamozó, halottas vagy valami hasonló..de nekrofil is volt, annak is a ritkábbik és súlyosabb változata...úgy hogy nehéz ügy.


Mindenesetre...ha nekem olyan képzelgésekkel és a démonaimmal kéne naponta léteznem, mint amik neki voltak..inkább megölném magamat.

Neki se lehetett könnyű..én úgy vettem észre nem az ölés okozott neki ötömet, mint a legtöbb sorozat gyilkosnak.


Különlegesen volt brutális... :/

2023. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!