Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom azt, hogy ezen az...

Jól látom azt, hogy ezen az oldalon van legalább egy olyan ember, aki direkt arra megy, hogy kiforgassa a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Néha szoktam kérdést kiírni ès szoktam sok hasznos választ kapni meg persze van pár rosszindulatú megjegyzés. Viszont felfigyeltem arra, hogy szokott lenni egy olyan hozzászóló, aki teljesen kiakarja forgatni, amit leírtam, olyan dolgokkal vádol meg, amit nem is írtam, megakarja magyarázni, hogy én az adott mondatban erre meg arra utaltam ès ezt mások kérdésében is megfigyeltem màr.

Kb egy fèl éve tettem ki egy kérdést az autista testvéremmel kapcsolatban, leírtam a tüneteit ès az egyik hozzászóló konkrétan el hordott mindennek, hogy én, hogy merek így meg úgy beszèlni az autistákról pedig én csak tényeket írtam le. Aztán privátban is rám írt ès konkrètan elátkozott.



2023. febr. 12. 08:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Még ha csak egy lenne!

Egymást váltják az önjelölt "elemzők", - akik képtelenek válaszolni egy feltett kérdésre!

Itt belefuthatsz abba, hogy egy babakocsiról teszel fel kérdést és a 15. válaszoló már az uborka helyes öntözésével kapcsolatban okoskodik!

2023. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem bírnak elvonatkoztatni a saját élethelyzetüktől, és belelátják olyan kérdések hátterébe ahol nem ez áll fenn.
2023. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy van olyan is aki direkt kiforgatja a kérdést, de a legtöbb ilyen esetben aki ezt csinálja, az csak félreérti a kérdést és sajnos nem poénból, hanem komolyan áll neki kötekedni
2023. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a csatagibbon, aki nem bír magával, és arra megy, hogy a betonba is belekössön.
2023. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak egy példa:

Leírom a következő magyarázatot: ,,Van egy benti kutyám, akinek x ès y tünete van mostanában”


Hozzászóló: ,,Talán kéne kint tartani a kutyát ilyen hidegben..”


Na most ilyesmin mit lehet félre érteni?

2023. febr. 12. 09:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne told túl, - sorsára kell hagyni az ilyen szinten nem normális embert!
2023. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

"Leírom a következő magyarázatot: ,,Van egy benti kutyám, akinek x ès y tünete van mostanában”



Hozzászóló: ,,Talán kéne kint tartani a kutyát ilyen hidegben..” "


Ez nem félreértés, a válaszoló szerint a problémán az segítene, ha időnként kint tartanád a kutyát.

2023. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7: igazad van elírtam, a nem szó lemaradt.
2023. febr. 12. 09:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as!

Ja, akkor viszont érthetetlen. Néhány embernek az agyában más képződik le, mint ami a kérdésben van és arra válaszol. Vagy el sem olvassa a fő kérdés alatti magyarázatot.

2023. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert névtelenül lehet levezetni a frusztrációt másokon. Amúgy az "elhord" egy szó.
2023. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!