Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki kotyos kavefozov...

Van olyan aki kotyos kavefozovel fozi meg a kavet? mennyi kavet isztok naponta?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi. Napi egyet. Reggel.
2023. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Anyukám. Reggel meg ebéd után iszik 1 kis (espresso) csészével.
2023. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Én is kotyogtatok reggelente + mindig frissen darálom hozzá a kávét.

Ha nappalos vagyok, akkor a munkahelyen délután még 1 alkalommal iszok sima kávéfőzős kávét.


27N

2023. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Van presszógépem és kotyogósom is. Általában napi 2-3 kávét iszom.

N

2023. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Napi 2, de van amikor nincs időm kotyogóst főzni reggel, olyankor instant kávét keverek. Ez amiatt van, mert részben home officeban dolgozom, de amikor bemegyek dolgozni, akkor nagyon nehezen kelek fel így nem marad idő. :D Munkahelyen van jó automatás kávé 250 forintért, ott meg azt iszom délután. Otthon amúgy szeretek Frey Caffés kotyogtatni, a legjobb a mogyorókávé. :)
2023. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2023. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Napi 2-3 főzetet ( 4 személyes) iszok
2023. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én. 4 személyes kávéfőzőm van, általában ezt három adagban iszom meg (reggel egy, délelőtt egy, ebéd mellé egy).

Ha nincs kedvem reggelente a kotyogóssal zörögni, akkor van kapszulás is, de azt nem szívesen használom, kapásból kettő kell, olyan híg kávét ad, meg a rengeteg műanyagszemét, amit termel...

Munkahelyemen egy szarvasi van, az 6 adagot főz, ha nem viszek magammal az otthoni kotyogósból, akkor abból másfél adagot szoktam kitölteni, vagy veszek egy energiaitalt.

2023. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!