Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bevallja, hogy a...

Ha valaki bevallja, hogy a saját neméhez vonzódik, utána miért kell naponta erről posztolni facebookon?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm nemrég kiírta, hogy végre bevallhatja, a lányokhoz vonzódik és mennyire befogadó az a közösség stb stb. Azóta mininum egy poszt van erről minden nap hosszú angol szöveggel és szivárványos képekkel, sminkkel.

Látja mindenki most már. Részemről teljesen mindegy, hogy fiúval vagy lánnyal van együtt.



2022. jún. 24. 06:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
És ez miért fáj neked?
2022. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Kit érdekel?


Miért kell folyton arról posztolni, hogy te utálod ezt?

2022. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Egyet sem posztoltam erről facebookra. :) Milyen mindig? Vagy ismerősök vagyunk ott?
2022. jún. 24. 07:04
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyébként az is ugyanolyan idegesítő, aki naponta a gyerekéről kitesz minimum 5 képet, mert lombikos volt az anyuka és a gyerek születése óta (2éve ez van). Neki a követését le is állítottam. A túlzásba vitt posztolást nem értem. Nem az a baj, hogy valaki kiír egyszer valamit.
2022. jún. 24. 07:08
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Ez az ezredik ugyan ilyen kérdés itt, ugyan olyan unalmas, mint akiket te gondolsz unalmasnak.
2022. jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Gondolja, ettől marhára különleges lesz, meg "több", mint más.

Nem éppen a szerény kategória.

Polgárpukkasztásból *5-ös.

Nem tudom, mennyi homo embernél jutott el eddig a tudatáig, de egy hetero embernek már a szivárvány színtől is liftezik a gyomra fel-alá.

Mint ahogy a meleg emberek is bőszen hangoztatják az elméleteiket, mennyire rühellik a: fideszt, kereszténységet, hetero férfiakat, gyerekeket, anyákat, bablabla...stb....

2022. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5: Linkelj már légyszi ugyanilyen kérdéseket. Kíváncsi vagyok ott is a véleményekre. Köszi!
2022. jún. 24. 07:13
 8/23 A kérdező kommentje:

#6: Van igazság az írásodban. Bár nekem a melegekkel nincs bajom. Van olyan közszereplő is, akit követek és meleg. De neki nem ebből állnak a posztjai.

Viszont sokan kezdenek túlzásba esni ezzel kapcsolatban sajnos.

2022. jún. 24. 07:35
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Az újdonság ereje, plusz büszke magára, amiért felvállalta.

Idővel majd csitul a dolog, nem fog ennyit posztolni.

2022. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem simán azért teszi, mert felszabadult, hogy végre nem kell titkolóznia.
2022. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!