Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok példákat arra, mikor...

Írnátok példákat arra, mikor valaki nem tisztel titeket?

Figyelt kérdés
Tettek, szavak.
2023. febr. 12. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz tudomást róla hogy valamiről van véleményem.

Nem hallgat meg, nem figyel rám.

Lealacsonyítóan beszél velem.

2023. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem köszön.

Beszédstílusa lekezelő.

2023. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Hazudozik nekem, lekezelően beszél, nem figyel rám stb.
2023. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Írnátok arra konkrét mondatokat, ami mondjuk veletek is megtörtént, elhangzott felétek, hogy lealacsonyítóan beszél, illetve lekezelő? Én sokszor nem tudom eldönteni, én reagálok-e túl valamit, mert érzékeny vagyok, esetleg paranoid, vagy helyesen érzem és ez vagy az a mondat már pont lekezelő.
2023. febr. 12. 16:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Rad akarnak eroltetni vmit,amit te nem akarsz hordani.


Magyarazza a matekfeladatot,nem erted es tokfejnek szolit.


Megbeszelsz egy talit epp csetben es szo nelkul eltunik,le se mondja. Masnap se ir,h bocs elaludtam vagy hasonlo.

2023. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

-Amikor buszpályán kisebb sor alakult ki a majdnem induló busz mellett, és pont elém, engem majdnem fellökve, sorolt be egy kisebb gimis társaság.

-Amikor beszélek, és belevágnak a szavamba, de rendszeresen. Vagy épp mondok valamit, és más is elkezd pár pillanattal később beszélni, direkt túlharsogva engem. Gimiben az utóbbira akadt példa bőven egyes órákon.

-Konkrét példa nem fog eszembe jutni, de amikor egyszerűen érzed a hangsúlyán a másik félnek, hogy lenéz, lekezelően beszél hozzád. Mintha szívességet tenne azzal, hogy szóba elegyedik veled.

-Pár hete egyik barátnőmmel beszéltünk meg egy találkozót, amit az utolsó pillanatban mondott le, különösebb ok nélkül. Nem ez volt az első példa erre, szóval azért szerintem már ez is belelóg a témába.

-Ahogy az is, amikor valakivel megbeszélek egy találkozót, és jelentősen sokat késik úgy, hogy nem szól előtte. Vagy legalább akkor, amikorra ott kellett volna lennie.

2023. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2023. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak az állásinterjún mondják meg a pénzt. Ez már önmagában sértés. Pazarlom az időmet azzal, hogy elmegyek hozzájuk, és ha kiderül hogy nem jó, akkor nem is mentem volna. Nem szoktam emberek közé menni, a munkáltatókkal lépek csak kapcsolatba és tökéletesek a tiszteletlenségben. Nem tájékoztatnak rendesen, hazudnak a munkakörről, satöbbi.
2023. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8 Zt se tudod interju elott joformán hogy mi maga a munkavégzés, a feladatok.

Egy villanyszerelo sem fog latatlanban ajánlatot tenni!

Te se tehetnél


Engem ezzel szivattak is meg.

Elmondtak mi a feladat idegennyelvi kapcsolattartás számlák kiállitása ft ban devizában, ellenorzése a kiskerek szamlazasanak ellenorzese, konyvelesre elokeszites, kesetkezelés nyilvantartás.


Mivel.olyan marha egyszerunek találtam igy mondtam valami 300 as bruttot. Alig kaptak vmit nettoban.

Erre azt mondták hogy amugy "penzugyi vezetői munkakör idegennyelven. Megegyeztünk. Holnap kezdhet is."


És komolyan ezek után csak a gyakorlati tapasztat es referencia miatt vállaltam csak el. Es poton osszegert vezetoi poziciot. Még egy ilyen hülyét nem találtak volna..

2023. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*A hirdetésben csak annyi volt hogy oenzugyi diplomásat keresnek.
2023. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!