Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mire vélni egy régi...

Nem tudom mire vélni egy régi sérelmemet? 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég jött el hivatalos szent ideje, hogy regisztrálhassak, szóval így utólag kérdem.


Anno kb 2 éve face csoportban "találkoztam" egy nálam 2 évvel idősebb csajszival, aki, mint mindenki más, árulta a saját fölösleges könyveit. Használt de jó állapotú és néhány olvasatlan is. Ráírtam, hogy vinném a könyvcsomagot, kicsit beszélgettünk, aztán még ajánlott olyanokat, amiket nem tett ki, és ha szeretném, olcsóbban adja, mert látszik, mennyire odáig vagyok a romantikus könyvekért, míg nála már csak teher. Kétszer találkoztam vele, egyszer az első néhányat vettem át, a második alkalommal kocsival mentünk elé, mert 20-30 darabról volt szó tizenvalahányezerért. Vagy egy hónapig tartott a kedélyes beszélgetés a lánnyal, azután is, hogy átadta nekem a könyveket. Jófej csajszinak tűnt már az eladásnál is, rugalmas volt, empatikus, szóval nagyon szimpi, és ő is írta, hogy én az vagyok. Hasonlóan hozzám, ő is nyílt volt, szóval tudom, hogy a barátságai mind rosszul sültek el, mert bár ő a szívét-lelkét beleadta, végül az egyik a saját nyomorába fulladva eltűnt, a másikkal megszakadt a kapcsolat, a harmadiknak új társasága lett középiskolában, egy másik kifordult magából... szóval nyílt volt velem, hogy már nehezen megy neki a kötődés. Tudtam a telefonszámát, az email címét, még azt is, melyik iskolába járt akkor. Tényleg beszélgettünk. Aztán ahogy én "nyomtam" a barátkozást, hogy élőben csinálni valamit, ő először tolta, halogatta, aztán egy nap full eltűnt szó nélkül. Emailre nem válaszolt, telefonon nem tudtam elérni, facen végül le lettem tiltva.


Először azt gondoltam biztos át lettem ba**va, hogy csak azért volt kedves az utóbbi időben, hogy több könyvet sózzon rám, de aztán józan fejjel gondolkodva néztem, hogy ez neki baromira nem érte volna meg. Valaki nyíltan többet ajánlott neki az egyik kötetre, amit nekem fütyi pénzért adott, és nem annak adta el, aki többet ajánlott utólag. Nagyjából számolgattam fejben és kb 20 ezret vagy többet biztos bukott, hogy ilyen olcsón adta el. Például az Üvegtrón sorozatból 4 kötetet vett és kapott meg, az egyiket olvasta, nem tetszett neki, így egyben eladta nekem 1000 néhányszáz forintért egy darabot. Valamelyikben a blokk is ott volt, mindegyik könyvről küldött képet, sőt mivel nem tudtam miről szól a könyv, kikereste a leírását.


Így két év után sem igazán tudom mire vélni a dolgot. Ha nem akar barátkozni vagy betoji, egyszerűbb lett volna írnia, nem? Nem értettem, miért vagyok teljesen ignorálva. Alapvetően túltettem magam, már nem mardos, csak továbbra is értetlenül állok a dolog előtt, pláne, hogy ezzel lényegében ugyanazt csinálta, amit mások vele. o-O


2023. febr. 13. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
"Ha nem akar barátkozni vagy betoji, egyszerűbb lett volna írnia, nem?" Manapság sokan inkább letiltanak, mert ez egyszerűbb. Nem kéne ezen agyalnod ennyit. Valami biztos nem tetszett neki, és így reagálta le.
2023. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg leszbikus és megijedt?
2023. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Könyvet venni indultál nem barátkozni. A kettőt ne keverd.
2023. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!