Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mész az utcán, utazol...

Ha mész az utcán, utazol tömegközlekedésben, vagy elmész boltba és nézed az embereket, kik vannak többen?

Figyelt kérdés
Mindkét nemre értendő.
2023. febr. 13. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Csúnyább embereket látsz többet
Átlagos külsejűekkel találkozol többnyire
Jóképűből többet látsz
47 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Átlagos.

Mondjuk fura is lenne, ha másképp lenne, hisz az átlagos lényege, hogy ez a legnagyobb csoport. Ha csúnyából lenne több, akkor a csúny alenne az átlagos:D

2023. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon fura, hogy szinte soha nem nézem meg az embereket? Mert elgondolkodtam a kérdésen és rájöttem h fogalmam sincs :D Épp csak annyira pillantok rájuk, hogy ne menjek neki senkinek, de kb ebben ki is merül a dolog.
2023. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más értelmes válasz a kérdésre, mint hogy "átlagos". Mivel a szó jelentése az, hogy az a többség, a megszokott.
2023. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Miért kellene nézegetnem másokat?

Mindig elképesztettek azok az írások itt az oldalon, amiből kiderül, hogy az írója folyamatosan osztályozza az embereket és azt analizálja ki milyen mozdulatokat tesz, tehát hogyan viszonyulhat a másikhoz.

Ijesztő.

2023. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4-essel értek egyet.

Ha egy csinos nőt látok, persze megnézem. Nekem ennyiben kimerül az érdeklődésem a többi ember iránt buszon, boltban.

2023. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak ugye kinek mi számít átlagosnak, vagy szépnek, az is változó. Meg nem kell ehhez alapos vizsgálat alá vetni az embereket, elég, ha egy-két pillantást vetsz rájuk, meg tudod mondani, hogy az számodra milyen. Hogy ebben mi az ijesztő, azt nem tudom.
2023. febr. 13. 16:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rusnya emberek kóvályognak h én érzem magam kellemetlenül.
2023. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló írja jól.
2023. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A magyar lakosság 60%-a elhízott.

27%-a dohányzik.

10%-a alkohoproblémákkal küzd.

A várható életkor ugyan nem sokkal alacsonyabb a környező országokénál, deeee a betegen töltött évek száma kellemetlenül magas. Ugye ha 75 évig élsz, nem mindegy, hogy 70 évesen kezd el gondot okozni a járás, vagy 50 évesen.


Ráadásul iskolázottság terén sem vagyunk túl szuperek - és lehet, hogy ez sokaknak nem tetsző vélemény, de szerintem a képzettség meglátszik az emberen, a magasabban képzett emberek között kevesebb az igénytelen megjelenésű.


Ez mind nyomot hagy az emberen, mégpedig csúnya nyomot. Nem csodálom, hogy egyeseknek nem tetsző a magyar átlag kinézet. Persze ettől még mindig az átlag lesz amiből legtöbbet látunk. Csak hát ösznépien nem vagyunk túl jók.



Megjegyzem, hogy a fönti mutatók mindegyikében a nők egyébként jobban teljesítenek, mint a férfiak. Kevesebb köztük az elhízott, kevesebb az alkesz, kevesebb a dohányos és töb bköztük a magasabb képzettségű.

2023. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Átlagos arcvonású-, elhízott-, közép-, és idősebb korúakat.
2023. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!