Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alázkodom meg minden...

Miért alázkodom meg minden ember előtt, pláne ha kedvelem őket? Szorongok és beszélni is alig tudok olyankor

Figyelt kérdés

Hogyan változtassak? Így képtelenség komolyan venni engem, kb emberszámba sem vesznek, ha így viselkedem. Vagy lebutáznak vagy lenéző tekintettel figyelnek engem. Na, akkor tényleg elvesztem a fonalat és csak sokkal hülyébben viselkedem.

Ez egy erős vagy még gyenge szintű szociális fóbia? 21/l



2023. febr. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tippem az, hogy valami baj ért gyermekkorodban: elhanyagoltak, túl sokat szidtak, kritizáltak, vagy vertek. Ezért azt tanultad meg, hogy csak akkor lehet szeretni téged, ha maximálisan aláveted magad a másiknak. Pszichológus kéne. Drukkolok neked!
2023. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak. Én fiúként vagyok hasonlóan ezzel. Bár már egyre tudatosabban igyekszem változtatni rajta. De tényleg szomorú észrevenni magamon mennyire tudok "ujjongani" néhány kedves, elismerő szó miatt.

Az egyes jól írta. Ez sajnos tényleg a gyerekkorból ered, a saját tapasztalatom alapján is. Ha gondolod beszélgethetünk, hátha tudunk segíteni egymáson.

2023. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok :).
2023. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trauma, es ez egy erős problema. Fordulj orvoshoz
2023. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülők válása miatt lehetséges?
2023. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!