Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg éri verekedni?

Meg éri verekedni?

Figyelt kérdés
Tegnap egy lány aki utál engem (amúgy én se bírom őt) fel idegesített, és mivel olyan ideges voltam, bele mentem abba hogy suli után találkozunk. Vagyis le rendezzük a dolgokat. Itt a probléma az hogy ő neki több rendőrségi ügye volt már, és fél hogy el veszik az anyukájától. Tiszteletben tartom és akkor szkanderoztunk és ennyi (az döntetlen lett). És rám ír délután, hogy miért nem mentem el. És amúgy meg tökre olyan mintha emlékezet kihagyása lenne, vagy nem is tudom. Meg mondta hogy gáz vagyok. Amúgy az még sokkal gázzabb amit ő csinált, mert hogy beszólt anyukámra hogy hülye mert szült 41 évesen, és milyen öreg. Ezen idegesedtem fel a legjobban... Mit csináljak? Menjek el vele ma, vagy inkább ne? Ha ne akkor mit mondjak miért ne?
2023. febr. 14. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem minek foglalkozol vele. Ne menj el, ne szólj hozzá, ne vedd fel amiket mond vagy beszól, teljesen hagyd figyelmen kívül.
2023. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján egy dolgot tudok meleg szívvel ajánlani: ne szagolgassátok a ragasztót.
2023. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2023. febr. 14. 08:32
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Jól tetted, hogy nem mentél bele a verekedésbe. A szkander kifejezetten jó ötlet, mégiscsak fizikai összemérettetés, de barátságos, ügyik vagytok.


Ellenben, ha már mégsem hoztátok össze a bunyót, ebben a felszabadult szabadidődben ajánlom figyelmedbe a nyelvtankönyv, vagy más bármilyen irodalmi mű olvasgatását.

(Megéri; felidegesített; belementem; elveszik; lerendezzük.

Illetve a vesszőkre is figyelj oda.)

2023. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Bolond lik, bolond szél, ki nem kaksizza le? Te? Nálad a baj, ha érdekel, mit pattog...

Ha megtámad lecsapod és mehet a javítóba...

2023. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

:D


Verekedéshez nem kell suli után várni, és megvárni sem, ott helybe kell lerendezned, tudd hová kell ütni, bár jobb ha csípsz, oda ahol vékony a bőr!

Ne lássa senki lehetőleg!

Nameg rendelkezzél "szorítóerővel", én speciel, csak hüvelykujjal szoktam borda közé meg hónaljba "lájkolgatni", de tiszteletben tartanak, a szájkaraténak meg semmi értelme, röhögd ki!


He he, a te anyukád meg egy majmot ellett aki okosnak hiszi magát, na húzzál biciklizni azt ennyi...

2023. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

"Ellenben, ha már mégsem hoztátok össze a bunyót, ebben a felszabadult szabadidődben ajánlom figyelmedbe a nyelvtankönyv, vagy más bármilyen irodalmi mű olvasgatását.


(Megéri; felidegesített; belementem; elveszik; lerendezzük.


Illetve a vesszőkre is figyelj oda.)"



Oszt mi a ráknak?

2023. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibáimért...😅
2023. febr. 14. 09:00
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 na oszt látod, pont ezé'! :)
2023. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bolond, ahogy a szülei is. Azért akarják kiemelni a családból.
2023. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!